בסכנת קריסה: כל סניפי רשת "אופיס דיפו" ברחבי הארץ נסגרו

בית המשפט המחוזי מרכז הוציא היום צו הקפאת הליכים זמני נגד רשת הציוד המשרדי "אופיס דיפו". החשש הוא שהרשת עלולה לקרוס עקב אי עמידה בחובות. כל הסניפים ברחבי הארץ סגורים, צו עיכוב יציאה מהארץ הוצא לבעלים

הסניפים סגורים. רשת "אופיס דיפו" (חדשות 2)

רשת הענק לציוד משרדי בסכנת קריסה: בית המשפט המחוזי מרכז הוציא הבוקר צו הקפאת הליכים זמני נגד רשת "אופיס דיפו" והבעלים אבי מלכה - זאת מחשש שהחברה לא תעמוד בהתחייבויותיה הכספיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתוצאה מהוצאת הצו ומצבה הכלכלי הקשה של הרשת, למעלה מ-30 סניפים בכל רחבי הארץ נותרו היום סגורים. ספקי החברה פתחו בהליכים להשבת סחורה שסיפקו לסניפי הרשת.

פחות משנה אחרי שהחברה נרכשה על ידי איש העסקים אבי מלכה, שופט בית המשפט המחוזי מרכז אילן שילה קבע הבוקר כי החברה תוחזר לבעלות הנאמנים - עורכי הדין דור פורר וישראל בכר. צו עיכוב יציאה מהארץ הוצא למלכה, המשמש גם הערב האישי לחובותיה של "אופיס דיפו".

על פי החלטת השופט, הנאמנים יהיו רשאים לפי שיקול דעתם להחליט אם לפתוח את החנויות ולהיעזר בכוח משטרה ככל שיידרש וזאת לשם שמירה על רכוש החברה.

התפתחות זאת מגיעה יממה בלבד לאחר שהוגשה בקשה להקפאת הליכים נגד חברת האופנה "מתאים לי", אף היא בבעלות של אבי מלכה. החברה מחזיקה ברשת חנויות האופנה ml וברשת חנויות האופנה ג'אמפ.