נתניהו לראשי WAZE: "הגעתם ליעד"

לאחר הודעתה של גוגל שלפיה נחתמה עסקת הענק עם אפליקציית הניווט הישראלית, שסכומה - כמיליארד דולר, התקשר ראש הממשלה למנכ"ל החברה, נעם ברדין - ובירך אותו. "שוב העליתם את הטכנולוגיה הישראלית על המפה העולמית", אמר נתניהו. לברכות הצטרפו גם השרים בנט ופרי

"הגעתם ליעד". נתניהו (יוטיוב)

כעבור שעות ספורות מאז הכריזה ענקית החיפוש גוגל על השלמת רכישת אפליקציית הניווט הישראלית WAZE, מיהרו במערכת הפוליטית לברך את היזמים - שהפכו בן רגע למיליונרים חדשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראשון המברכים היה ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהתקשר למנכ"ל החברה, נעם ברדין, ואמר לו: "מזל טוב, הגעתם ליעד. שוב העליתם את הטכנולוגיה הישראלית על המפה העולמית. חוץ מזה - אתם גם תורמים לקופת המדינה".

צפו בדברי נתניהו:

לדבריו של נתניהו הצטרף גם שר הכלכלה, נפתלי בנט, שכתב בעמוד הפייסבוק שלו: "על הכל אנחנו גאים בכם, אבל בראש ובראשונה על ההתעקשות שלכם להשאיר את החברה בישראל. כל הכבוד על הציונות!"

במקביל, בירך גם שר המדע והטכנולוגיה יעקב פרי את ראשי החברה הישראלית. "הצבתם את תעשיית הפיתוח הישראלית שוב בקדמת הבמה העולמית עם רעיון פורץ דרך שהפך להצלחה עולמית", כתב

"עשיתם זאת בזכות ההתמדה, המקוריות והחדשנות הישראלית הכל כך מאפיינת. זו גאווה אמיתית למדינה ולתעשייה הטכנולוגית כולה. כולי תקווה כי תמשיכו את עשייתכם והצלחתכם כאן בישראל בלי 'לחשב מסלול מחדש'".

גוגל הודיעה: "רכשנו את WAZE"

ענקית החיפוש גוגל הודיעה היום (ג') באופן רשמי כי רכשה את אפליקציית הניווט הישראלית WAZE. סכום העסקה - כמיליארד דולר.

"צוות הפיתוח של WAZE יישאר בישראל ויפעל בנפרד לעת עתה", נכתב בבלוג של גוגל. "אנו שמחים על האפשרות של שיפור המפות של גוגל על ידי שילוב השירותים של WAZE עם שירותי החיפוש שלנו".