יחימוביץ' על החלטת בנק לאומי: "המאבק הציבורי נשא פירות מידיים"

יושבת-ראש האופוזיציה וחבר הכנסת דב חנין (חד"ש) מיהרו הערב לברך על הודעת הבנק, שלפיה הסדר מחיקת החובות של איש העסקים נוחי דנקנר יושהה לעת עתה. "זה עוד לא הסוף - אבל צעד גדול בכיוון הנכון", אמר ח"כ חנין

"המאבק נשא פירות". יחימוביץ' (פייסבוק)

זמן קצר לאחר שפורסם כי בעקבות הלחץ הציבורי ישהה בנק לאומי את הסדר מחיקת החובות לאיש העסקים נוחי דנקנר, מיהרו חברי הכנסת מצידה השמאלי של הקשת הפוליטית להביע את ברכתם על ההחלטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהודעה בעמוד הפייסבוק שלה, בירכה יושבת-ראש האופוזיציה, ח"כ שלי יחימוביץ', על החלטת הבנק. "בשורות טובות", כתבה, "בנק לאומי משעה את מחיקת החוב של דנקנר! תראו איך מאבק ציבורי של 24 שעות נושא פירות מידיים".

לדבריה של יחימוביץ' הצטרף ח"כ דב חנין (חד"ש), שאמר כי "זה עוד לא הסוף - אבל צעד גדול בכיוון הנכון. וגם לקח לעתיד. לכולנו. כשנאבקים - אפשר לשנות. חשוב לזכור זאת גם בפעם הבאה כשקטני אמונה יציעו לנו להסתפק בייאוש".

מוקדם יותר דווח כי שר האוצר יאיר לפיד פנה למפקח על הבנקים דודו זקן בבקשה לבחון את ההסדר, ואליו הצטרפה גם יחימוביץ', שכינתה את המהלך "תקדים מסוכן של מדיניות אשראי בלתי אחראית" והביעה חשש כי "ויתור של הבנקים על חובות אלה עלול לפגוע ביציבות הפיננסית שלהם".