בשל תקלה: לקוחות לאומי לא הצליחו למשוך כסף

נפילת מתח שנגרמה במהלך עבודות תחזוקה הביאה לכך שלקוחות הבנק לא יכלו לעשות שימוש בכרטיסיהם כדי למשוך כסף, ולא קיבלו גישה לאתר האינטרנט. "ממש נחמד באמצע החג להישאר בלי שקל", התלוננה לקוחה זועמת. בבנק אישרו כי אכן הייתה תקלה שתוקנה: "מכשירי הכספומט שבו לעבוד"

תקלה בכספומטים (רויטרס)

לקוחות רבים של בנק לאומי לא הצליחו בשעות האחרונות למשוך כסף מכספומטים ברחבי הארץ, בשל נפילת מתח שאירעה סמוך לשעה 14:00 בלוח החשמל, כחלק מעבודות תחזוקה, וגרמה להשבתת חלק משירותי הבנק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"המערכת של בנק לאומי קרסה,לא ניתן להוציא כסף עם כרטיס של לאומי בשום כספומט", כתבה ליאת למייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. "בלאומי-פון אומרים שאכן יש תקלה ומנסים להתגבר עליה. ממש נחמד באמצע החג להישאר בלי שקל".

לקוח אחר אמר כי צריך להעניק פיצוי לאזרחים: "כמו שכולם יודעים, אי אפשר לעשות כלום בלי כסף - איך דבר כזה קורה?". אזרח זועם נוסף סיפר כי גם כשניסה לגשת לשירותי הבנק באינטרנט הדבר לא התאפשר: "זה לא נתן לי להוציא כסף באף כספומט - זו תקלה של לאומי, לא בכספומטים".

מבנק לאומי נמסר בתגובה כי "נפילת מתח שאירעה לפני כשעה בלוח החשמל גרמה להשבתת חלק משירותי הבנק. במקביל הופעלה מערכת הגיבוי. מכשירי הכספומט שבו לעבוד ויתר השירותים ישובו לפעול בדקות הקרובות. יודגש, כי התקלה אירעה במסגרת עבודות תחזוקה שוטפות".