"בטר פלייס": המנכ"ל החדש עוזב

שוב טלטלה בחברת "בטר פלייס": המנכ"ל החדש, אוון ת'ורנלי, שנכנס לתפקידו רק לפני מספר חודשים, צפוי לעזוב את תפקידו עד סוף החודש. על פי הדיווחים, ת'ורנלי הציע תכנית הבראה לדירקטוריון החברה שלא התקבלה. בטר פלייס בתגובה: "איננו מתייחסים לדברים"

עוד טלטלה ב"בטר פלייס": חודשים ספורים לאחר עזיבתו של המנכ"ל לשעבר שי אגסי מסתמן כי גם המנכ"ל הנכנס אוון ת'ורנלי בדרך החוצה. ככל הנראה, ת'ורנלי יסיים את תפקידו עד סוף החודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורמים המקורבים לחברה מעריכים כי בחודש הקרוב תוחלף פעם נוספת ההנהלה ב"בטר פלייס" וכי ת'ורנלי לא יישאר בתפקידו. מטעם החברה טרם יצאה הודעה רשמית, אך גורמים שם אומרים כי בתקופה האחרונה נרשמה מתיחות בהנהלה.

ת'ורנלי הציג בחודש שעבר בפני דירקטוריון החברה לישראל את תכנית ההבראה ל"בטר פלייס", שרשמה הפסדי עתק של מיליארדי שקלים - אך זו כנראה לא הספיקה למשקיעים. על פי תכנית ההבראה ייערכו קיצוצים נרחבים בחברה, בעיקר בהוצאות התפעוליות של החברה.

לפני כשלושה חודשים הודח מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, שי אגסי, על רקע הפסדי החברה במחצית הראשונה של השנה שעברה, שהכפילו עצמם בהשוואה לתקופה המקבילה לפני שנתיים. מחברת "בטר פלייס" נמסר בתגובה לדיווח: "איננו מתייחסים לדברים".