מחר: עובדי פלאפון יחריפו את השביתה - אין תיקונים

העיצומים בספקית הסלולר יחריפו מחר, כשאל המחלקות שהושבתו ביומיים האחרונים יצטרף גם מערך הלוגיסטיקה שישותק. בשל כך, צפויים שיבושים בתיקוני המכשירים ובאספקת סחורה חדשה

עובדי פלאפון מפגינים (עזרי עמרם)

השביתה בפלאפון תיכנס מחר ליומה השלישי בסימן החרפה: מההסתדרות נמסר הערב כי אל העיצומים יצטרפו גם עובדי המרכז הלוגיסטי ב"אייר פורט סיטי", האחראים על תיקון המכשירים ואספקת חדשים. מדובר במערך נוסף של ספקית הסלולר שישותק, נוסף על מחלקות ההנדסה ומערכות המידע וכן שני מוקדי השירות הטלפוני - בבאר-שבע ובירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום, עוד טרם החרפת העיצומים, דווח כי בעקבות מהלכי העובדים הצטבר עומס רב על מוקדי השירות - כך שבכל רגע, ממתינים 140 לקוחות למענה בזמן ממוצא של 52 דקות בקירוב.

גם בהנהלה לא נותרו אדישים לנוכח מפגן הכוח: חלק מהעובדים דיווחו כי רכבי החברה שברשותם נעלמו באישון לילה מהחניות תחת בתיהם - בין אם באמצעות שליחים שנכנסו אליהם באמצעות מפתחות חלופיים או באמצעות גרר.

"המנכ"ל גיל שרון השתגע", אמר אחד העובדים. "הוא גנב לי את הרכב עם העגלה של הילד וכיסא תינוק. הרכב הזה משמש אותי גם לשימוש פרטי ואני משלם עליו מדי חודש. אין לנו איך לקחת עכשיו את הילדים לגן".