הצצה מבפנים: כך נראה ביתו של הטייקון לשעבר

נכנסנו עם מצלמה נסתרת לביתו המפואר של איש העסקים מוטי זיסר – רגע אחרי שנאלץ למסור אותו לבנק לאומי בעקבות חוב של 17 מיליון שקלים. 5 דונם, בריכת שחייה, קולנוע ביתי וחדרי ענק – כך נראה אחר הבתים המפוארים בישראל, המוערך ב-47 מיליון שקלים

47 מיליון שקלים - בכך מוערך שווי האחוזה של איש העסקים מוטי זיסר שמוצעת היום למכירה מכונס נכסים. הגענו לפגישה כקונים פוטנציאליים עם כונס הנכסים שהציג לנו את הבית וזכינו להצצה ראשונית ובלעדית לאחד הבתים המפוארים ביותר שנראו בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זיסר הוגדר עד לנפילתו אחד הטייקונים הגדולים ביותר במשק הישראלי. הווילה שלו מתפרסת על שטח של כ-5 דונם ומסביבה חצר מטופחת ושמירה קפדנית 24 שעות ביממה עם 70 מצלמות שמקיפות את הבית.

בחצר האחורית יש בריכת ענק מצופה בפסיפס, ג'קוזי וגם מגרש כדורסל. במבנה הצמוד תמצאו חדר כושר עם סאונה ולמטה מקווה פרטי שנבנה במיוחד לבני המשפחה. כשנכנסים לבית, אי אפשר שלא להיתקל בלוגו של המשפחה שמופיע בכל פינה בבית. קשה שלא להרגיש את מי שגר כאן קודם ועובר עכשיו משבר קשה - עליו סיפרו בני הזוג זיסר לחדשות 2 רק לפני מספר חודשים.

בקומת הכניסה יש חדר אורחים מפואר עם פינת אוכל. מדובר בבית חכם ואין מנורה או וילון שלא מופעלים בלחיצת כפתור. בקומה הזאת ישנם חמישה חדרי שינה עם שירותים צמודים - כמעט בכולם אריחים צבעוניים ורצפות עץ. כל אחד מהחדרים גדול כמעט פי שלושה מחדר שינה סטנדרטי.

אולם הקולנוע הפרטי

מרתף עם קולנוע ביתי

אל הקומה העליונה, שם נמצאת סוויטת ההורים, עלינו במעלית הפרטית. מדובר בחדר שינה מפואר עם אזור ישיבה ומרפסת ענק שפונה לגינה. בחדר גם חדר רחצה ענקי מצופה בפסיפס, עם טלוויזיה ומערכת סראונד - כדי שלא יהיה משעמם באמבטיה.

חלק מהרהיטים ופרטי האומנות בבית הוצעו לא מזמן למכירה פומבית, אך כונס הנכסים התנגד והמכירה לא יצאה לפועל. כך נותרה כל תכולת הבית - בין השאר גם 35 הכורסאות המתכווננות בחדר הקולנוע במרתף.

חדר המרתף המדובר הוא מתחם בילויים פרטי של ממש. מעבר לקיר של אולם הקולנוע נמצא חדר הביליארד - עם שולחן ענק וקירות מעוצבים בהתאם. לידו נמצא חדר המשחקים עם ג'ימבורי ועם שאריות של מה שהיה פעם שני מסלולי באולינג.

בעוד שאצל זיסר ממהרים לממש את הנכס, נוחי דנקנר שנמצא בסיטואציה דומה עם חוב של חצי מיליארד שקלים - עדיין גר בווילה שלו בהרצליה ואף אחד לא חושב להוציא אותו משם. הווילה הזאת של זיסר כבר ריקה ותישאר כזו עד שיימצא הקונה שיסכים לשלם עליה עשרות מיליוני שקלים.