האם חיים סבן במגעים לרכישת אל-על?

איש העסקים המיליארדר שנמצא במגעים לרכישת חברת "פרטנר" דן בסוף השבוע עם יו"ר "אל-על" והמנכ"ל שלה במצב החברה. בשלב זה לא ברור האם המגעים יבשילו לכדי עסקה, בה הוא ישקיע או אפילו ירכוש אותה

האם חיים סבן בדרך לרכישת חברת התעופה הלאומית? איש העסקים נועד במוצאי השבת האחרונה במשך שעה ארוכה עם יו"ר "אל-על" עמיקם כהן ועם המנכ"ל אליעזר שקדי ושוחח עימם על מצבה של החברה, כך נודע לחדשות 2. השלושה נפגשו באירוע חברתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלא מן הנמנע שסבן שוקל להשקיע בחברת התעופה הלאומית של ישראל או אפילו לרכוש אותה. כמו כן עדיין מוקדם לקבוע אם המגעים הללו יבשילו לכדי עסקה. מחברת "אל-על" נמסר בתגובה כי היא לא מפרטת על לוחות הזמנים של יושב הראש שלה, ובסביבתו של סבן סירבו להגיב לידיעה.

אתמול דווח כי סבן נמצא במגעים לרכישת השליטה בחברת פרטנר מידי איש העסקים אילן בן-דב. בין הצדדים מתקיימים מגעים מאז התפוצצה העסקה למכירת השליטה בפרטנר לידי חברת "האציסון" הסינית, אך לדברי גורמים המקורבים למגעים, יש עדיין לא מעט פרטים לסגור. העסקה אמורה להתבצע במספר שלבים, כאשר סבן צפוי לרכוש מניות בהדרגה ולהזרים הון לתוך החברה. בן-דב אמור להישאר כבעל מניות בפרטנר בכל מקרה. מקורביו של בן-דב אומרים שישנם מגעים בין הצדדים והמגעים יימשכו השבוע.