המדינה תצטרף להעלאת שכר המינימום

ראש הממשלה בנימין נתניהו נועד עם יו"ר ההסתדרות ניסנקורן ונשיא לשכת התעשיינים אורן והודיע כי המדינה תצטרף להסכם העלאת שכר המינימום. כעת יוכלו גם עובדים במגזר הציבורי ליהנות מהעלאת השכר מ-4,300 ל-5,000 שקלים. יו"ר ההסתדרות: "בשורה חשובה לחברה הישראלית"

המדינה תצטרף להעלאת שכר המינימום (חדשות 2)

בשורה לעובדים במגזר הציבורי: ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (ראשון) כי המדינה מצטרפת להסכם העלאת שכר המינימום שנחתם בין ההסתדרות לבין הארגונים העסקיים. המשמעות היא העלאת שכר המינימום החודשי מ-4,300 ל-5,000 שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר נפגש נתניהו עם יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ועם נשיא לשכת התעשיינים צביקה אורן. "הודעתי להם שהנחיתי את משרד האוצר לאפשר לרוחב הממשלה העלאת שכר המינימום", אמר נתניהו.

ניסנקורן בירך על ההחלטה של נתניהו ואמר כי כבר בחודש אפריל יחלו העובדים להרגיש את השינוי בתלוש המשכורת. "עתה עלינו לדאוג ללא דיחוי ליישום ההסכם שיעזור ל-700 אלף עובדות ועובדים במשק הישראלי", אמר ניסנקורן. "מדובר בבשורה חשובה לחברה הישראלית".

יושבת ראש ועדת הפנים של הכנסת, ח"כ מירי רגב, בירכה גם היא על החלטת ראש הממשלה. "ההחלטה משמעותית ביותר לאזרחי המדינה שאינם מסיימים את החודש", אמרה. "אין לי ספק שנמשיך לפעול להורדת יוקר המחיה ובכך לאפשר לאזרחי המדינה לחיות בכבוד".