בגלל חוב: רשות השידור נותקה ממים

מתברר שלא רק אזרחי ישראל צוברים חובות לרשויות. תאגיד המים העירוני של ירושלים ניתק היום שבעה מתוך שמונת בנייני רשות השידור הישראלית, לאחר שזו צברה במשך חצי שנה חוב של 80 אלף שקלים. רשות השידור: "נסדיר את החוב", תאגיד המים: "אם יש להם בעיה לשלם - שיבקשו הסדר תשלומים"

רשות השידור. גם הם במנותקים (חדשות 2)

תאגיד המים של ירושלים ניתק היום בצהריים את רשות השידור מצינור המים, זאת לאחר שבמשך 6 החודשים האחרונים צברה הרשות חוב של כ-80 אלף שקל.

על פי הפרטים הידועים, רשות השידור לא שילמה במהלך חצי השנה את חובה המצטבר על סף עשרות אלפי שקלים ל"גיחון" - תאגיד המים של ירושלים והסביבה. בתקופה האחרונה נשלחו התראות רבות להנהלת רשות השידור שבהן נדרשה הרשות לשלם את חובותיה.

בעקבות ההתעלמות, הוחלט היום בתאגיד המים על ניתוקם של שבעה מתוך שמונה מבני הרשות, הנספרים כולם תחת מונה מים אחד. בין המבנים שנותקו - גם בניין החוטים המרכזי ברוממה וכן המבנה של רשת ג' ברחוב הלני המלכה.

מחברת הגיחון נמסר בתגובה כי "ברגע שהחשבון של רשות השידור יוסדר נדאג לחבר אותם לאלתר. זה צעד שאנחנו אוכפים על הרשות באותה המידה שבה זה נאכף על כל אזרח בישראל. אם יש לרשות השידור בעיה לשלם את החוב, הם צריכים לפנות ולבקש הסדר תשלומים. רק לאחר שיתבצע הסדר חוב, אנחנו נחבר את המים מחדש".

מרשות השידור נמסר כי "הרשות תסדיר את החוב מול חברת הגיחון כמתחייב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת