הבניין הגבוה בארץ ייבנה בגבעתיים

72 קומות של משרדים ועסקים ייבנו במתחם הסיטי בגבעתיים בפרויקט שאמור לתת לגבעתיים את התשובה לעזריאלי ולמתחם הבורסה ברמת גן. בעירייה מברכים על אישור הפרויקט שצפוי להגדיל את הכנסות העירייה מארנונה ב-40%

כך ייראה המגדל הגבוה בארץ. הדמייה (עיריית גבעתיים)

מגדל בן 72 קומות - הגבוה ביותר בארץ - ייבנה בגבעתיים יחד עם שלושה מגדלים נוספים, כך אישרה היום הוועדה לתכנון לבנייה בתל אביב. מדובר במתחם הסיטי בגבעתיים, בצומת הרחובות שפעטל ובורוכוב, שהיה נטוש עד היום וסבל מפלישות רבות לקרקע. החברה שעומדת מאחורי הקמת מתחם העסקים היא יורוקום נדל"ן, ששואפת לתת תשובה למתחמי העסקים השכנים - עזריאלי בתל אביב ומתחם הבורסה ברמת גן.

במקום יוקמו ארבעה מגדלים, אחד מהם בן 72 קומות שיהיה הכי גבוה בארץ, ולצדו ייבנו שני מגדלים נוספים בני 52 קומות ומגדל נוסף, ששטחם מסתכם בכחצי מיליון מ"ר בנוי. במסגרת הליך ההפקדה מול הוועדה המחוזית, 3,000 מ"ר יירשמו על שם העייריה לטובת הציבור. בעיריית גבעתיים מתייחסים למתחם כקרש הצלה, שצפוי להזניק את ההכנסות מארנונה עסקית, שכמעט לא קיימת בעיר.

ראש עיריית גבעתיים ראובן בן שחר אמר לחדשות 2 באינטרנט "אנו מתייחסים למתחם הסיטי כקרן אור שתזניק את חוסנה הכלכלי של העיר בשנים הבאות. מדובר בפרויקט מהחשובים באזור המרכז, שיחובר גם לרכבת הקלה שתוקם בעתיד". בעייריה בדקו את חישוב תקבולי הארנונה הצפויים מהפרויקט והגיע למסקנה כי הם צפויים להגיע לכ-40% מכלל תקבולי הארנונה בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת