עשרות עובדי "פרטנר" ו"הוט מובייל" יפוטרו

במסגרת הסכם שנחתם בין הצדדים ואף בין ההסתדרות, המייצגת את העובדים, הוחלט כי שתי הרשתות יאוחדו לרשת אחת - צעד שבעקבותיו מגיעים גם הפיטורים. "איבדנו את האמון בהסתדרות", אמרו בכעס עובדי חברת פרטנר שהכריזו כי יחפשו גוף מייצג חדש

עשרות עובדים יפוטרו בעקבות איחוד החברות

החברות יתאחדו, עשרות עובדים יפוטרו: חברות הסלולר "פרטנר" ו"הוט מובייל" צפויות לפטר עשרות עובדים כל אחת, כך פורסם הבוקר (שלישי), במסגרת הסכם איחוד בין השתיים. למרבה ההפתעה, ההסתדרות הכללית המייצגת את העובדים, היא חלק מההסכם - ואחת החתומות עליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

35 עובדים מתוך 115 עובדים המתחזקים את הרשת צפויים לקבל מכתבי פיטורים בחברת "פרטנר" ואילו 20 עובדים מתוך 70 בהוט מובייל ככל הנראה יפוטרו גם כן. העובדים שיישארו בתפקידם, יעברו למיזם חדש המאחד את שתי הרשתות לכדי רשת סלולרית אחת.

לפי הדיווחים בתוך "פרטנר", ההסכם שנחתם הוביל לקרע חריף בתוך החברה. "איבדנו את האמון בהסתדרות כגוף מייצג", הבהירו העובדים והוסיפו כי הם מתכוונים לפנות לכוח עובדים חדש לייצוג.

העובדים: "איבדנו אמון בהסתדרות" (פלאש 90, אורי לנז)


הסכם האיחוד בין שתי הרשתות נועד לחסוך לשני הצדדים מאות מיליוני שקלים. המיזם המשותף אמור להיות מופרד לחלוטין משתי החברות וכרגע ישנם סימני שאלה רבים הנוגעים למיקומו העתידי.