צפו: פעילים הפריעו לשטייניץ לדבר

שר האוצר נאם הערב בכנס השלטון המקומי, במהלכו הפריעו פעילים למען צדק חברתי לדבריו. השר לא נותר חייב ואמר להם שלהתנהגות כזאת יש שם – "בריונות". הפעילים הוצאו מהאולם והשר המשיך בדבריו

פעילים למען צדק חברתי הפריעו לשר האוצר יובל שטייניץ בזמן נאומו בוועידת השלטון המקומי שננעלה הערב. השר לא שתק והגיב בנאום נגד מה שכינה "בריונות".

הפעילים דרשו משר האוצר להתייחס לסוגיית הדיור הציבורי בדבריו ולא אפשרו לו להמשיך לדבר. השר השיב להם ואמר, כי מי שמפריע לאדם אחר לדבר ולאחרים שבאו לשמוע אותו – "יש לכך שם אחד – בריונות".

שר האוצר הוסיף, כי יש דרכים לגיטימיות להפגין ולמחות והתייחס למחאת הצדק החברתי ולהפגנות שהתקיימו בחודשים האחרונים, אך שלל על הסף התנהגות של הפרעה בזמן כנסים ואמר כי זו אינה דרכה של הדמוקרטיה.

במרכז הבינתחומי בהרצליה מתקיים הערב המושב השני של הוועידה השנתית של השלטון המקומי, בהשתתפות בכירי ממשל וכלכלנים. הוועידה השנתית נפתחה אתמול בדברים של נשיא המדינה שמעון פרס, ותינעל הערב. בוועידה התקיימו חמישה מושבים: הראשון עסק בבעיות השונות ביחסי השלטון המרכזי עם הרשויות המקומיות; השני עסק במחאה החברתית ובמצבו הכלכלי-חברתי של השלטון המקומי; השלישי עסק בהשלכות ובפתרונות של מצוקת הדיור; הרביעי עסק בשאלת עתידו של החינוך הציבורי; החמישי עסק בשאלת "היעלמותה" של מדינת הרווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת