תולה את המספריים: שוקי זיקרי סוגר את רשת המספרות

לאחר כ-20 שנות פעילות, הודיע היום הספר שוקי זיקרי על הפסקת פעילות רשת המספרות בבעלותו. ככל הנראה, זיקרי נתון בחובות כבדים. "אנו נאלצים להודיע, בעצב רב, על הפסקת פעילות", נמסר מטעם הרשת. זיקרי עצמו מסרב להגיב

שוקי זיקרי. ארכיון (חדשות 2)

רשת המספרות "שוקי זיקרי" הודיעה היום על הפסקת פעילות כל הסניפים ברחבי הארץ, ככל הנראה עקב חובות כבדים בהם נתון זיקרי עצמו.

"לאחר למעלה מ-20 שנות פעילות עשירות ופורצות דרך בתחום עיצוב השיער בארץ ובעולם, בהן הובלנו בכל תחום וערוץ, יצרנו מגמות וקבענו סטנדרטים הן מבחינת גודלה של הרשת, המספרות, בתי הספר, המוצרים, התצוגות בארץ ובעולם, שפת העיצוב, הקולקציות וכלה ברמה המקצועית והשירותית, אנו נאלצים להודיע, בעצב רב, על הפסקת פעילות רשת 'שוקי זיקרי' עקב קשיים כלכליים", נמסר הבוקר.

עוד לפי ההודעה, "החל מיום הודעתנו זו, רשת 'שוקי זיקרי' על כל סניפיה ברחבי הארץ, תפסיק לפעול וכן תסיר אחריותה המקצועית מכל פעילות הנושאת ועושה שימוש בשם המותג במישרין ובעקיפין".

אתר העיתון "כלכליסט" מדווח כי זיקרי עצמו חייב יותר מ-10 מיליון שקלים לשוק האפור וקיבל לאחרונה אף איומים על חייו. עוד לפי הדיווח, זיקרי נמצא בימים האחרונים במו"מ על מכירת בית הספר לעיצוב שיער, הנושא את שמו. זיקרי עצמו סירב להגיב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת