תקלה ברשת הסלולר של פרטנר

לקוחות אורנג' ממרכז הארץ דיווחו אחה"צ על בעיות בהוצאת וקבלת שיחות וכן בתקלות גלישה באינטרנט מהדור השלישי. מרשת אורנג' נמסר כי מדובר בתקלה ברכיב ברשת הדור השלישי, שנפתרה כעבור מספר שעות. השיבושים באינטרנט הסלולרי נמשכים

תקלה במרכז הארץ. ארכיון (חדשות 2)

שוב שיבושים בסלולר: אם יש לכם טלפון סלולרי של אורנג' מהדור השלישי ואתם מתגוררים במרכז הארץ, קיים סיכוי טוב שחוויתם בשעות האחרונות תקלות בהוצאת שיחות, קבלתן וגלישה באינטרנט. מחברת פרטנר נמסר כי הבעיה בהוצאת וקבלת שיחות נפתרה, אולם השיבושים בגלישה באינטרנט הסלולרי נמשכים.

לקוחות פרטנר באזור מרכז הארץ חווים בשעות האחרונות קשיים בהוצאה ובקבלה של שיחות סלולר. למערכת "גלובס" הגיעו תלונות רבות מלקוחות הסלולר של פרטנר שמתקשים לקבל שירותים מלאים מהחברה. בחברה אישרו את הפרטים ומסרו כי טכנאי החברה פועלים לתיקון התקלה.

לדברי פרטנר, בשעות אחר-הצהריים, עקב תקלה ברכיב ברשת הסלולר דור 3 של החברה, לקוחות באזור חולון, בת-ים והסביבה נתקלו בקשיים לסירוגין להוציא ולקבל שיחות בסלולר. החברה עדכנה בשעות הערב כי הקושי בהוצאה וקבלה של שיחות באיזור המדובר נפתר, וכי ייתכן ומשתמשים יחוו קשיים בגלישה באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת