הצצה למלונות הפאר שנבנים בישראל

דווקא בשיא המחאה החברתית רשתות בתי המלון לא מהססות לפתוח ברחבי הארץ אתרי נופש אקסקלוסיביים. קבלו הצצה ראשונה לשלושה פרויקטים יוקרתיים במיוחד שנבנים בימים אלה ברחבי הארץ

האזורים המבוקשים לבתי המלון בישראל צפופים בדרך כלל וקשה להכניס אליהם שחקנים חדשים, אבל גם במצב הזה יש לא מעט פרויקטים חדשים שצפויים להציע את עצמם לתיירים בשנתיים הקרובות. הצצה לשלושה כאלה מראה שהרף לתיירות יוקרתית בישראל רק ממשיך לעלות.

תחנה ראשונה - תל אביב: רשת ישרוטל מצרפת למספר המצומצם של מלונות היוקרה שלה גם תחנה במרכז הארץ - הרויאל ביץ' שייפתח בקיץ 2012 במתחם הדולפינריום הישן יציע כ-20 קומות ו-200 חדרים וסוויטות. אותה הרשת מרחיבה גם את היצע מלונות הספא ובונה מרחק 40 דקות נסיעה משם מלון אקסקלוסיבי שייבנה על צלע ההר בקריית ענבים בירושלים. במלון יהיו 156 חדרים ו-24 חדרי טיפולים, בריכה פנימית ושלל מתקנים.

וכמה יעלה התענוג שמסווג תחת הכותרת "מלונות יוקרה"? כנראה שלא מעט. רמז למחירים שנאלץ להוציא אפשר למצוא אולי בעלויות הבנייה וההקמה שלהם. "מדובר בסכומים של מאות מיליוני שקלים לכל מלון. מכיוון שהמלונות האלה יהיו שניהם מלונות 5 כוכבים מאוד מפוארים, רמת המחירים תהיה תואמת לרמת המחירים של מלונות חמישה כוכבים באזור שבו המלונות האלה פועלים", אומר ליאור רביב, מנכ"ל רשת מלונות ישרוטל.

גם מלונות הרודס שהתחילו באילת והתרחבו לאזורים נוספים מנסים להפתיע בגימיק חדש. הטוויסט - מלון שאינו על קו החוף הקיים אלא על חצי אי מלאכותי במרינה בהרצליה. הרודס-הרצליה יוקף במעגן יאכטות, בתי קפה ואזורי מסחר, וכמובן גם בהרבה ים. 230 חדרים וסוויטות יעמדו לרשות האורחים וגישה לחוף. המחירים לשהייה טרם פורסמו וסביר להניח שחלק ניכר מההיצע ישווק דווקא לתיירים זרים. העלויות בכל מקרה לא צפויות להיות זולות אבל מבחינת גורמי התיירות המקומיים - ניתן למצוא נחמה בכך שלתייר הישראלי יהיו עוד אפשרויות לחופשה מפנקת כחול-לבן, ללא צורך לעבור בנתב"ג קודם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת