בשל תקלה: מאות נוסעים של "ישראייר" נתקעו בברלין

נזק שנגרם לאחד ממטוסי החברה שאמור היה לצאת מבירת גרמניה בחזרה לנמל התעופה בן גוריון גרם לכך שכל הנוסעים נאלצו לדחות את שובם ארצה - למועד שעדיין אינו ברור. בחברה "מעריכים שהטיסה תצא בשעות הבוקר"

לא בשמי ברלין. מטוס ישראייר (ארכיון) (חדשות 2)

בנצי ופרידה דותן מכפר סבא העבירו כמה ימים נפלאים בברלין, אבל דווקא הדרך חזרה הביתה קלקלה את חוויית הנסיעה. הם, יחד עם מאות נוסעים נוספים שהיה אמורים להמריא במטוס של חברת "ישראייר" לנמל התעופה בן-גוריון, יעבירו את הלילה בבית מלון סמוך לנמל התעופה הגרמני – בשל תקלה שהתגלתה באחד הגלגלים.

נציגי החברה מסרו להם כי רק בשעות הבוקר יוכלו להודיע להם "מתי תהיה טיסה ואם בכלל היא תצא", כפי שהעיד בנצי בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"היינו אמורים להמריא ב-10:50 בבוקר לישראל. אמרו לנו שיש איחור, ואחרי שלוש שעות נתנו לנו תלושים כדי לאכול צהריים בנמל התעופה שונפלד", סיפר דותן. "משם שלחו אותנו נציגי החברה לבית מלון קרוב".

לדברי דותן, בעקבות האיחור ואי הוודאות באשר למועד יציאת הטיסה בחזרה לישראל פרצה בנמל התעופה הגרמני מהומה, ונוסעים זועמים רבים דרשו תשובות מנציגי "ישראייר". "הם הסבירו שהם לא יכולים לשלוח אלינו מטוס חלופי וגם שלא ניתן להבטיח שכבר מחר הוא יהיה תקין", הוא סיפר בייאוש.

דותן גם מחה על כך ש"רואים מהחלון איך המטוס עומד ואף אחד לא ניגש אליו. הנציגים טענו שאין לחברה חלקי חילוף לגלגל שהתקלקל בברלין. היו הרבה צעקות בשיחה, יש להרבה אנשים סידורים ותכניות וגם כאלה שצריכים להגיע הביתה כי אין להם תרופות. בינתיים, הם אפילו לא מסוגלים לתת לנו תאריך לחזרה".

מחברת "ישראייר" נמסר בתגובה על הכתבה: "המטוס הגיע בטיסה מתל אביב לברלין. במהלך הטיפול שהוא עבר לפני ההמראה בחזרה לארץ, התגלתה תקלה באחד הגלגלים. הנוסעים שעוכבו קיבלו כריכים ושתייה ולאחר מכן הועברו למלון. אנו מעריכים כי טיסתם חזרה תצא בשעות הבוקר. הודעה נמסרה לכל הנוסעים והם מעודכנים באופן שוטף".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת