מנהיגי מחאת הקוטג' הכריזו: "מורידים את השאלטר לחברת החשמל"

אחרי שהורידו את מחירי הקוטג', מודיעים איציק אלרוב וחבריו על החרם הבא - בקרב על מחירי החשמל. בהודעה שפרסמו הם קוראים לציבור לשבש את התשלומים ומבקשים מחברת החשמל לבטל את ההתייקרות. אנשי הקוטג' מצטרפים לדפני ליף בדרישה לצאת לרחובות בשבת

מהקוטג' לשאלטר: לאחר שיצאו נגד המחירים הגבוהים של מחירי הקוטג' והצליחו להוריד את מחירו, יוצאים כעת ראשי מחאת הקוטג' נגד ההתייקרות הצפויה של החשמל. הפעילים קוראים לחברת החשמל לבטל את העלאת המחירים ובמקביל מבקשים מהציבור: "תעכבו את תשלום חשבונות החשמל".

מובילי מחאת הקוטג' הודיעו הערב כי הם יוצאים למאבק צרכנים בחברת החשמל אם זו לא תבטל את העלאת המחירים המתוכננת. כמו כן, הם דורשים לפעול לצעדי התייעלות מידיים ורפורמה בתחום החשמל.

"חברת החשמל פועלת כטייס אוטומטי וגורמת לייקור החשמל לצרכן השבוי", אמר איציק אלרוב, מראשי מחאת הקוטג'. "במשך קיץ שלם קראו תקע ושקע לחסוך בצריכת החשמל, והציבור אכן נענה לבקשתם וחסך כ-400 מיליון שקלים לחברה", הוסיף.

"כיצד חברה ציבורית עם חריגות שכר מעזה לדרוש מהציבור עוד כסף במקום לעשות בדק בית?", אמר אלרוב בזעם. "אנו קוראים לציבור לקחת שוב את כוחם הצרכני לידיהם ולמחות נגד העלאת המחירים", הדגיש.

ב-11 בנובמבר יתחילו הפעילים בשיבושים בדרכי תשלום חשבון החשמל. בשבת הקרובה תשוב המחאה החברתית לרחובות, ואלרוב וחבריו מצטרפים לקריאתה של דפני ליף ומבקשים מהציבור לצאת - ולהפגין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת