תא ההלבשה שימדוד אתכם באמת

אי אפשר יותר לברוח מהמציאות. תא ההלבשה חדשני שפיתחו חברת Body metrics בשיתוף עם חברת פריים-סנס הישראלית יסרוק את גופכם בעזרת 8 חיישני לייזר ויגלה לכם את מה מידות הבגדים שבאמת מתאימות לכם. תוכנה מיוחדת שמתואמת עם הקולקצייה בחנות תמליץ לכם על מידות הבגדים בהתאם לטעם האישי שלכם באופנה

המצאה חדשה הולכת לחשוף את מידות הגוף האמיתיות שלכם. אם עד עכשיו הייתם רגילים לייחס לעצמכם מידות קטנות יותר מהמידות האמיתיות שלכם בעת רכישת בגדים, תא ההלבשה החדשני של חברת Body Metrics ייאלץ אתכם להכיר במציאות המרה.

תא ההלבשה החדשני יסרוק את גופכם בתלת-ממד באמצעות 8 חיישני לייזר, מכף רגל ועד ראש, ולאחר שניות ספורות תתקבל במכשיר האייפד של המוכרת בחנות תמונת תלת ממד של גופכם ומידותיכם האמיתיות. הסריקה חייבת להתבצע רק עם הלבשה תחתונה ולאחריה, תוכנה מיוחדת המשולבת עם קולקציית הביגוד של החנות תמליץ על הגזרות השונות המתאימות והמחמיאות ביותר למידות הגוף שלכם, בהתאם לטעם האישי שלכם באופנה.

פיתוח תא ההלבשה המיוחד הזה הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין חברת Body Metrics המתמחה בסריקה ומיפוי גוף האדם, לחברת הסטארט-אפ הישראלית פריים-סנס שפיתחה את חיישני הלייזר שמבצעים את סריקת הגוף. חברת פריים-סנס מתמחה בפתרונות זיהוי וסריקה ואחראית גם על פיתוח בקר התנועה "קינקט" של מיקרוסופט.

חברת Body Metrics הודיעה ששימוש בתא ההלבשה החדש יאפשר סטנדרט חדש בהתאמה אישית של בגדים ללקוח שבסופו של דבר יתבטא בהגדלת המכירות. בנוסף, התאמה מדויקת של בגדים לאנשים תפחית במידה ניכרת את החזרות הבגדים לחנות. על פי החברה, בין 20% ל-40% מהבגדים שנמכרים מוחזרים לחנות כיוון שבמדידה שנייה לאחר הרכישה מסתבר שהם אינם מתאימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת