המאבק מצליח: מגה מוזילה עשרות מוצרים

איומי הסטודנטים להחרים רשתות נושאים פרי, כשרשת מגה מקדימה תרופה למכה ומודיעה על הוזלה של 20% בעשרות מוצרי יסוד לתקופה ארוכה, לפחות עד פסח. מדובר במוצרי המותג הפרטי של הרשת

מגה מקדימים תרופה לחרם. אילוסטרציה (חדשות 2)

אחרי שופרסל עכשיו גם מגה. עוד לפני איום בחרם, רשת מגה מוזילה בכ-20% עשרות מוצרי יסוד ובסיס בסל המוצרים לתקופה ארוכה. זאת לאחר שאמש, הודיעה שופרסל כי היא מוזילה עשרות מוצרים ובהם ביצים, חלב, חומוס ועוד בשיעור של 15%-20% עד לחג הפסח, בעקבות איום חרם מצד אגודת הסטודנטים בתל אביב.

הסל המסובסד מורכב מ-32 מוצרים של המותג הפרטי ומוצרים מובילים אחרים ומבוסס על מיפוי סל מוצרים הנצרכים בכל משפחה בישראל.

זאב וורמברנד מנכ"ל ריבוע כחול אמר: "אנו מודעים לצורך של הציבור בהוזלה קבועה של מוצרי המזון ולא בפתרונות נקודתיים של מבצעים והנחות. רק מותג פרטי חזק יהווה תחרות אמיתית ויגרום ליצרני המזון להוזיל מחירים".

ביום ראשון הקרוב צפויים הסטודנטים להכריז על איום בחרם מול יצרניות המזון במטרה להוזיל באופן מיידי את סל הקניות.

איום החרם על שופרסל הוסר

רשת שופרסל התחייבה אתמול בפני הסטודנטים שאיימו להחרימה, להוזיל 30 מוצרי יסוד במבצעים משמעותיים עד לחג הפסח וזאת במהלך פגישה שנערכה היום מהשעה 16:30 ועד לשעות הערב, בין הנהלת שופרסל לבין ראשי אגודת הסטודנטים בתל אביב.

ההסכמה הזו מצטרפת להבטחות שניתנו אתמול לסטודנטים, בפגישה נוספת שנערכה עמם בבניין האגודה באוניברסיטה עם ראשי שופרסל - היו"ר אפי רוזנהוייז וריצ'י הנטר, ובה התחייבה הרשת להמשיך את המבצעים על 1,600 המוצרים עד לסוף 2011.

לפני כשבוע פתחו הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב קבוצה בפייסבוק שבה קראו להחרים את שופרסל למשך שבוע. לקבוצה הצטרפו אלפי בני אדם. הסטודנטים טענו כי בכל שבוע יחרימו רשת שיווק אחרת שמחיריה גבוהים, עד שהרשת תסכים להוזלת מחירי מוצרי המזון.

בעקבות האיום נועדה ביומיים האחרונים הנהלת שופרסל ארבע פעמים עם ראשי האגודה בניסיון לעצור את איום החרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת