הלחץ עבד: "שופרסל" מורידה מחירים

לאחר איום החרם מצד הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב וסדרת פגישות מרתוניות בין בכירי הרשת לבין נציגי הסטודנטים, הוחלט הערב ב"שופרסל" להיענות לדרישותיהם ולהוזיל מוצרי יסוד. לפי הסיכום, הרשת תמשיך את המבצעים על 1,600 מוצרים עד לסוף 2011

שופרסל. נכנעו ללחץ הסטודנטים (חדשות 2)

איום החרם על שופרסל הוסר: הרשת התחייבה בפני הסטודנטים שאיימו להחרימה, להוזיל 30 מוצרי יסוד במבצעים משמעותיים עד לחג הפסח וזאת במהלך פגישה שנערכה היום מהשעה 16:30 ועד לשעות הערב, בין הנהלת שופרסל לבין ראשי אגודת הסטודנטים בתל אביב.

ההסכמה הזו מצטרפת להבטחות שניתנו אתמול לסטודנטים, בפגישה נוספת שנערכה עמם בבניין האגודה באוניברסיטה עם ראשי שופרסל - היו"ר אפי רוזנהוייז וריצ'י הנטר, ובה התחייבה הרשת להמשיך את המבצעים על 1,600 המוצרים עד לסוף 2011.

לפני כשבוע פתחו הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב קבוצה בפייסבוק שבה קראו להחרים את שופרסל למשך שבוע. לקבוצה הצטרפו אלפי בני אדם. הסטודנטים טענו כי בכל שבוע יחרימו רשת שיווק אחרת שמחיריה גבוהים, עד שהרשת תסכים להוזלת מחירי מוצרי המזון.

בעקבות האיום נועדה ביומיים האחרונים הנהלת שופרסל ארבע פעמים עם ראשי האגודה בניסיון לעצור את איום החרם.

שופרסל נבחרה להיות הרשת הראשונה, מכיוון שהיא רשת השיווק הגדולה ביותר והסטודנטים טוענים שיתר הרשתות והחנויות מתיישרות עם המחירים שהיא מכתיבה. ביום ראשון יחליטו הסטודנטים על חרם על רשת שיווק חדשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת