הלחץ עבד: המחלבות מורידות מחירים

חברת "טרה" מצטרפת ל"תנובה" ויוצאת בקרוב בגל מבצעים מיוחד שיכלול הגדלת אריזות פופולריות של מוצרי חלב בעד 20%, ללא תוספת מחיר לצרכן. מדובר במוצרים כמו חלב בקרטון, קוטג' וגבינות לבנות. בנוסף יהיו הנחות על גבינות צהובות ומעדנים. כל הפרטים - הערב ב-19:30 ב"תכנית חיסכון"

הישג נוסף לאנשי מחאת הקוטג': לאחר שבחודש יולי חלה ירידה חדה במכירות ברשתות השיווק, ובעיקר במוצרי החלב, יוצאות שטראוס וטרה בשורה של מבצעים גדולים על מגוון מוצרי חלב.

תנובה הודיעה ביממה האחרונה לרשתות השיווק שתמכור מיום ראשון הקרוב גבינות וחלב באריזות גדולות יותר וללא תוספת מחיר. המבצע יימשך מספר שבועות. במסגרת המבצע יקבלו הצרכנים תוספת של כ-10%-20% ללא עלות במוצרים הנמכרים ביותר, כמו חלב בקרטון 3%, קוטג' 5% וגבינה לבנה 5%.

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי טרה תצא בשבוע הבא במבצע דומה למשך כמה חודשים. מלבד הגבינות הלבנות, החלב והקוטג' - יציעו בחברה גם הנחות על גבינות צהובות ומעדנים.

בשטראוס ממשיכים כרגיל: "כל הזמן יש מבצעים"

בשטראוס, המחלבה הגדולה הנוספת בשוק החלב, אומרים היום כי "החברה מעניקה כל השנה מגוון רחב של מבצעים ולקראת החגים, תצא במבצעים אטרקטיבים עבור קהל לקוחותיה". עם זאת, ההערכות הן שכאשר המבצעים של טרה ותנובה ייצאו לדרך בשבוע הבא - ייתכן שגם שטראוס תצא במהלך דומה.

לצד המבצעים של המחלבות, ברשתות השיווק הגדולות והפרטיות מציגים בשבועות האחרונים הנחות משמעותיות על מאות מוצרים, בעיקר לחברי המועדון בימים החלשים של השבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת