מהפכה בשוק החיתולים: מגה תייבא האגיס מטורקיה

ההורים יכולים כעת להיות מרוצים. רשת מגה הודיעה כי החלה לייבא חיתולי האגיס ממפעל בטורקיה. בעקבות הצעד הם מבטיחים לבצע הוזלה של 25% במחיר חבילת חיתולים בודדת. מנכ"ל מגה: מקווה שההוזלה תשפיע על שאר הרשתות. חוגלה קימברלי: המוצר הטורקי בסטנדרט נמוך יותר

בשורה משמחת להורים. ארכיון (רויטרס)

בשורה משמחת להורים: מגה הודיעה היום כי החלה לייבא באופן עצמאי אריזות של חיתולי האגיס, ממפעל של חברת חוגלה הנמצא בטורקיה. מהרשת נמסר כי החיתולים ימכרו בחנויות הרשת במחירים הנמוכים בכ-25% מהמחירים הנהוגים בשוק, וכי בשלב ראשון ימכרו האריזות בסניפי מגה בול.

מנכ"ל מגה, זאב וורמברנד, אמר בעקבות ההודעה הדרמטית, כי הוא מקווה שההוזלה במחירים תשפיע גם על שאר החברות במשק. "זוהי בשורה אמיתית לציבור הצרכנים שיכולים ליהנות ממותג איכותי ומוביל, ברמת איכות בלתי מתפשרת במחירים זולים בעשרות אחוזים. אני מקווה כי הוזלת המחיר באריזות שלנו יובילו להוזלה משמעותית של כלל הקטגוריה".

תחת היבוא המקביל ישווקו בחנויות הרשת אריזות "האגיס פרידום" ו"האגיס אורגני". במגה מדגישים כי אריזות היבוא ימכרו בחנויות הרשת יחד עם אריזות המותג המתחרה, והמוצרים האחרים בקטגוריה.

עוד נמסר מנציגי הרשת, כי המחיר הרגיל של אריזת האגיס הכוללת 48 יחידות (ללא מבצע ) עומד כיום על 60 שקלים לאריזה, כלומר 1.25 שקלים ליחידה. המחיר הרגיל של אריזת האגיס המיובא ברשת מגה, יעמוד על כ- 50 שקלים לאריזה של 54 יחידות, כלומר 0.92 שקלים ליחידה, פער של 25%.

מחוגלה קימברלי נמסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט: "המוצר המיוצר במפעלי חוגלה קימברלי קלארק בטורקיה הינו מותאם לסטנדרט המקובל בשוק הטורקי, שהוא נמוך מזה המקובל בישראל, הן ברמת הספיגה והן באיכות החומרים המרכיבים את המוצר. כיוון שהמוצר מגיע באריזות דומות להאגיס פרידום המיוצר בארץ, ומאחר שכאמור האיכות נמוכה יותר, חוגלה מפנה את תשומת לב הצרכנים להבדלים שבין המוצרים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת