שופרסל מורידה את מחיר הקוטג' ל-5.90 שקלים

אתמול קרא נוחי דנקנר, בעל השליטה בשופרסל, להוזלת מוצרי מזון בסיסיים בשיעור של 20%-30%. היום הודיעה הרשת על הוזלת הקוטג', בנוסף למבצע 1+1 שבינתיים נמשך. "הורדת המחיר נכנסת לתוקף החל מהיום ותקפה לשלוש החברות – תנובה, שטראוס וטרה", נמסר

גם "שופרסל" מוזילה את הקוטג' (חדשות 2)

חרם הצרכנים בפייסבוק ממשיך לעבוד: רשת הקמעונאות שופרסל דיווחה היום על הורדת מחירו של גביע קוטג' ל-5.90 שקלים. עוד הודיעה שופרסל כי נמשך מבצע 2 ב-10 על כל סוגי הקוטג' והגבינות הלבנות.

לפי הודעת הרשת, המחיר החדש לגביע בודד אינו מוגבל בזמן ותקף לרכישה בכל סכום בכל סניפי שופרסל. רק אתמול קרא נוחי דנקנר, בעל השליטה בשופרסל, להוזלת מוצרי מזון בסיסיים בשיעור של 20%-30%.

רשת מגה קמעונאות הכריזה לפני כשבוע כי תוריד את מחירי הקוטג' והגבינה הלבנה של תנובה, שטראוס וטרה ל-5.49 שקלים, ובתוך כך קראה ליצרניות להוריד את המחירים לאלתר בהתאם, היות שמדובר על מחיר הנמוך ממחיר הקנייה של הרשת.

היום הודיעה "מגה" על מתן הנחה של 10% על כלל המוצרים בפיקוח, הכוללים בין השאר: לחם, חלב, אשל, גיל שמנת חמוצה, חמאה, גבינה צהובה וביצים.

שר האוצר נגד דנקנר

דנקנר, בעלי IDB ומבעלי השליטה בשופרסל, סלקום וחברות נוספות במשק הודה רק אמש כי המחירים בישראל גבוהים מדי.

הוא אמר כי על כל הצדדים לחבור לצורך הורדת מחיר, "הממשלה באמצעות הורדה מסוימת במע"מ, גם היצרנים בהורדת המחירים שלהם, גם רשתות השיווק בהורדת המרווחים, כולם צריכים להירתם לגבי מספר מוצרי יסוד, עשרה, 12, 15, עשרים מוצרים, באופן שיירדו המחירים בסדר גודל של 20%-30%".

שר האוצר יובל שטייניץ לא אהב את הדברים והגיב: "אני מבקש מדנקנר לא לתת עצות לממשלה איך לנהל את המדינה. לא מקובל עלי שאנשי עסקים נותנים עצות לממשלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת