גם חברת שטראוס מקפיאה מחירים

אחרי אוסם וזוגלובק גם חברת שטראוס החליטה להקפיא עליות מחירים שתוכננו לחודש יולי. בין היתר יוקפאו מחירי הדני והמילקי. במקביל, היום מונתה ועדה בין-משרדית לבדיקת מחירי המזון ובינתיים הסערה סביב מוצרי החלב נמשכת

עוד יצרנית מזון מקפיאה מחירים של מוצרי חלב - לתוכנית חיסכון נודע שאחרי אסם וזוגלובק גם חברת שטראוס מקפיאה עליות מחירים שתוכננו לחודש יולי. בין היתר יוקפאו מחירי הדני והמילקי.

במקביל, היום מונתה ועדה בין-משרדית לבדיקת מחירי המזון ובינתיים הסערה סביב מוצרי החלב נמשכת. חבר הכנסת שי חרמש מקדימה, המייצג את לובי החקלאים, ניסה היום להכניס את הפרה זהבה לכנסת במחאה על כוונת הממשלה להתיר ייבוא של מוצרי חלב מחו"ל. משמר הכנסת לא אפשר להכניס את זהבה בטענה שלה, לעומת חרמש, אין חסינות.

בסוף השבוע הודיעה זהבית כהן יו"ר תנובה, כי מחירי מוצרי החלב לא יעלו עד סוף השנה, לאחר הצתת מחאת מחיר הקוטג'. "זה היה שבוע מאוד לא פשוט. גם לי וגם לעובדים בתנובה ואין ספק שההשתלחויות האישיות מאוד פוגעות. אבל אני יודעת את האמת", אמרה כהן בהתייחסות ראשונה למצלמות לחרם הצרכנים על גבינת הקוטג'. "לקפוץ לטלוויזיה עם אמירות פופוליסטיות זה לא אני".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק