סבתא ל-18 נכדים זכתה ב-36 מיליון בלוטו

נפלאות הן דרכי הלוטו: אם בדרך כלל אנחנו רגילים לשמוע על אנשים שזכו בפרסים גבוהים במיוחד בהגרלה של מפעל הפיס, הפעם הזכייה יוצאת דופן במיוחד. תושבת גוש דן זכתה במוצאי שבת האחרונים ב-36 מיליון שקלים, שהם למעשה הסכום המצטבר של הפרס הראשון והשני - הכל עם טופס אחד בלבד

תושבת גוש דן בשנות ה-60 לחייה הופתעה במוצאי שבת לגלות כי לא רק שזכתה בפרס הראשון בלוטו, אלא שגרפה גם את הפרס השני. בסך הכל זכתה הזוכה המאושרת, שהשתתפה בהגרלת ה"דאבל לוטו", ב-36 מיליון שקלים - לפני ניכוי מס כמובן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הזוכה הנרגשת סיפרה לאחר הזכייה כי בעלה היה זה שנוהג מדי שבוע למלא את טופס הלוטו, אך הפעם היא החליטה לקחת את גורל שניהם לידיה. "הוא אף פעם לא זוכה, אז החלטתי לעשות את זה בעצמי בפעם הראשונה ושאולי ייצא משהו", היא סיפרה.

במוצאי שבת צפה הבעל בהגרלת הלוטו, ואז גילה כי הוא אוחז באותם המספרים שהוגרלו. "זה הגיע למצב שצעקתי את המספר שהופיע לי בטופס ומיד לאחר מכן המנחה הכריזה את אותו המספר", נזכר הבעל הנרגש. "התרגשתי מאוד והבת שלי שהייתה בחדר הסמוך שמעה אותי צועק את המספרים ומיד הבינה מה קרה. היא ניגשה אלי וחיבקה אותי", הוסיף הבעל וסיפר כי בעקבות הזכייה והוא ובתו לא הצליחו לישון בלילה מרוב התרגשות.

בני הזוג הם הורים לשבעה ילדים ו-18 נכדים בסך הכל. "אנחנו אנשים מסודרים, אבל הילדים שלנו, שמרביתם נשואים, לא מסודרים", אמרה הזוכה הגדולה. "לאף אחד מהם אין בית ועכשיו החלום שלנו הוא לסייע להם ברכישת בתים. הידיעה שנוכל לעזור להם גורמת לנו אושר רב מאוד", הוסיפה.