זוגלובק ואסם עוצרות את ההתייקרות הצפויה

אחרי שהודיעו כי הם צפויות להעלות את המחירים בראשית חודש יולי, קיבלו אחר הצהריים חברות "זוגלובק" ו"אסם" החלטה להקפיא את מחירי המוצרים - נקניקים, פסטרמות וחטיפים, והם לא יועלו בשיעור של 5% עד 7%

פרסום ראשון: בעקבות המחאה הציבורית על עליית המחירים הכללית ומחירי הקוטג' בפרט, החליטה חברת "זוגלובק" להקפיט את עליית המחירים שתכננה לנקניקים ופסטרמות בשיעור של 5%-7%  ב-1 ביולי.

חברת "אסם", שתכננה אף היא להעלות מחירים, החליטה אחר הצהריים להקפיא בינתיים את ההתייקרות, כך לפי מידע שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט. מ"אסם" נמסר כי "החברה מתחייבת שלא להעלות את מחירי כל מוצריה עד אחרי החגים".

בסוף חודש מאי פורסם ב"תכנית חיסכון" לראשונה כי חברת אסם החליטה להעלות את מחירי מוצריה. אחרי עלית, יוטבתה, תנובה, שטראוס ויונילוור שהעלו את מחיריהם בתחילת חודש מאי, גם אסם הודיעה שהיא נאלצת להעלות את חלק ממחירי מוצריה ב-5%.

בעקבות ההתייקרות, הצפי ההי להתייקרות של סל המזון הישראלי בשיעור של 10% עד 20%, ובכלל המוצרים בפיקוח יעלו בשיעור של 6.5%. אמנם הירידה הצפויה במחירי הדלק היא חדשה טובה, אך ההתייקרות בסל המזון מאזנת את השמחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת