אלמנתו של ממציא הקוטג': הוא היה קורא לכולם להצטרף לחרם

ישראל שטאובר ז"ל היה האיש שהביא מארה"ב את הרעיון לייצור גבינת קוטג' בישראל בשנות ה-50, ומאז הגיע המוצר לכל בית בישראל. עכשיו, גם אלמנתו שלומית מצטרפת למאבק וקוראת להחזיר את השפיות למחירים. "כולם אוהבים קוטג', זהו מוצר עממי לכל ילד, חייל ופועל. זה לא הגיוני למכור אותו במחיר של בנזין", אומרת שטאובר

ישראל שטאובר ז"ל, היה מצטרף למחאה (חדשות 2)

שלומית שטאובר איבדה את בעלה ישראל לפני כשנה. אבל נדמה כי פועלו של ישראל יישאר איתנו עוד שנים רבות. בשנות ה-50 יצא בעלה של שלומית, ישראל, להשתלמות במחלבה בארה"ב, ומשם הוא חזר עם המוצר שהגיע למקררים של כל בית ישראלי - הקוטג'.

העיתון ידיעות אחרונות מפרסם הבוקר ריאיון מיוחד עם שלומית, בה היא מביעה דאגה ממחירי הקוטג' הגבוהים, והביעה ביטחון רב בעובדה שאם בעלה ישראל עדיין היה חי, הוא היה קורא לכולם להצטרף לגל המחאה. "ישראל היה אומר שהמחיר הוא הגזמה פרועה, והיה דורש להוריד את המחיר כדי שכולם יוכלו להמשיך לקנות את הקוטג'", אומרת שטאובר, שגם לה ביקורת על המחירים הגבוהים.

"הקוטג' הוא מוצר עממי, ולמכור אותו במחיר של בנזין זה פשוט לא הגיוני - זו שערורייה", מתרעמת אשתו של ממציא הגבינה. "קוטג' זה מוצר לכל ילד במדינה, פועלי הבניין אוהבים קוטג', החיילים אוהבים קוטג', ואני מקווה שהמחירים יחזרו להיות שפויים", סיכמה.

בנתיים, ממשיכה המחאה ברשת החברתית פייסבוק, אליה הצטרפו 60 ישראלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת