המחאה מתרחבת: יותר מ-34 אלף גולשים נגד עליית מחיר הקוטג'

המאבק החברתי נגד עליית המחירים תופס תאוצה ברשת ולובש לבן. יותר מ-34 אלף גולשים כבר הצטרפו לקבוצת הפייסבוק הקוראת להחרים את מוצרי הקוטג' – והזרם לא נפסק. "הגיע הזמן שגם אנחנו נפעל כמו באירופה ונעשה חרם צרכנים יעיל", הם מסבירים

הקרב הלבן: המחאה החברתית ברשת בעקבות גל ההתייקרויות האחרון ממשיכה להתפשט. יותר מ-34 אלף גולשים כבר הצטרפו לקבוצת הפייסבוק הקוראת להחרים את מוצרי הקוטג' והמספרים רק עולים ועולים.

הרבבות משבחים את מארגני המחאה ומנסים לגייס עוד תומכים במאבק. "הגיע הזמן שגם אנחנו נפעל כמו באירופה ונעשה חרם צרכנים יעיל", כתבה אחת הגולשות בעמוד "קוטג' מוצר כל כך בסיסי שעלותו הגיעה לקרוב ל 8 ש"ח. לא קונים במשך חודש". אחר ציין כי אומנם הוא לא אוהב את המאכל אך הדגיש: "המחאה הזו היא הכרחית לכולנו, אז הנה אני"

רשתות השיווק הודיעו אתמול כי יוזילו מחירים של מספר מוצרי חלב, אך את מארגני המחאה זה לא מספק שהודיעו: "נמשיך ונחרים חברות שמעלות מחירים".

בשיחה עם חדשות 2 סיפר יצחק אלרוב, מארגן מחאת הקוטג' בפייסבוק: "נכון שהרשתות מורידות מחירים, אבל זה לא מה שאנחנו מצפים לו. הן מורידות מחירים לשבוע-שבועיים ואחר כן הן יעלו חזרה את המחירים. במאבק שלנו אנחנו נלחמים למען הורדה תמידית של מחיר הקוטג' אל מתחת לחמישה שקלים".

נכון להיום בבוקר הצטרפו לדף המחאה בפייסבוק יותר מ-24 אלף חברים, אך אלבר מדגיש כי הם לא מסתפקים רק בשינוי של מחירי מוצרי החלב: "הקוטג' הוא מוצר בסיסי שישמש כמוצר פתיח ואחר כך נמשיך עם חברות מסוימות שנחליט להחרים אותם, כתוצאה מייקור מחירים ולא בגלל שאנחנו לא אוהבים את המוצרים שלהם".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת