מארגני מחאת הקוטג': "זו רק ההתחלה"

מחאת הקוטג' אילצה אתמול את רשתות השיווק להודיע כי מעתה יוזילו את המחירים על חלק ממוצרי החלב. מארגן המחאה בפייסבוק יצחק אלבר מבהיר כי המאבק מבחינתו לא תם: "הקוטג' הוא מוצר פתיח ואחר כך אנחנו נמשיך עם חברות מסוימות שנחליט להחרים אותם כתוצאה מייקור מחירים"

הצלחה למחאה החברתית שהחלה באינטרנט. בעקבות גל עליות המחירים בתקופה האחרונה החליטה קבוצת אנשים לקחת יוזמה ולצאת נגד ההתייקרויות הרבות. היעד הראשון היה מחיר הקוטג' - מוצר בסיסי בכל בית. רשתות השיווק הודיעו אתמול כי יוזילו מחירים של מספר מוצרי חלב, אך את מארגני המחאה זה לא מספק שהודיעו: "נמשיך ונחרים חברות שמעלות מחירים".

בשיחה עם חדשות 2 סיפר יצחק אלרוב, מארגן מחאת הקוטג' בפייסבוק: "נכון שהרשתות מורידות מחירים, אבל זה לא מה שאנחנו מצפים לו. הן מורידות מחירים לשבוע-שבועיים ואחר כן הן יעלו חזרה את המחירים. במאבק שלנו אנחנו נלחמים למען הורדה תמידית של מחיר הקוטג' אל מתחת לחמישה שקלים".

נכון להיום בבוקר הצטרפו לדף המחאה בפייסבוק יותר מ-24 אלף חברים, אך אלבר מדגיש כי הם לא מסתפקים רק בשינוי של מחירי מוצרי החלב: "הקוטג' הוא מוצר בסיסי שישמש כמוצר פתיח ואחר כך נמשיך עם חברות מסוימות שנחליט להחרים אותם, כתוצאה מייקור מחירים ולא בגלל שאנחנו לא אוהבים את המוצרים שלהם".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת