הצצה לדירות היוקרה של המיליונרים

ואיפה המיליונרים והמיליארדרים גרים? האופנה האחרונה היא לקנות דירות גג במגדלי היוקרה של תל אביב. מי הם בעלי הדירות המפוארות וכמה הם שילמו בעבורן?

כמה הייתם משלמים כדי לגור בדירה מפוארת, גבוה מעל כולם? שוק הפנטהאוזים מאכלס לא מעט מעשירי ישראל. הבולטים והיקרים שבהם נמצאים בתל אביב, ומחזיקים בעמדת תצפית נוחה לחופי הים התיכון.

בפרויקט רוטשילד 30 בתל אביב, נרכש על ידי ישראלי שזהותו חסויה פנטהאוז בקומה ה-27 שמשתרע על שטח של 950-1300 מ"ר כולל מרפסות ובריכת שחייה. המחיר עומד על לא פחות מ-90 מיליון ש"ח.

בפרויקט G, בצומת הרחובות אבן גבירול ושאול המלך בתל אביב, רכשה שרי אריסון את הפנטהאוז בקומה ה-29-31 בכ-55 מיליון שקלים. הדירה משתרעת על שטח גדול יחסית לפנטהאוזים אחרים - 1,100 מ"ר. באותו המחיר במגדלי צמרת, שמוכרים יותר בשמם אקירוב - הפנטהאוז בקומה ה-32 שייך למשפחת עופר ומשתרע על שטח של 700 מ"ר. בין השכנים הבולטים: שר הביטחון אהוד ברק.

מחפשים פנטהאוז ב-99 מיליון שקלים?

דירה נוספת ששייכת למשפחת עופר, לבן עידן, נמצאת בפרויקט המדובר רוטשילד 1 בתל אביב, בקומה ה-32. מחיר הדירה: 67 מיליון שקלים על לא פחות מ-780 מ"ר. כאן, יוכל עופר לפגוש במעלית את שלמה נחמה, צבי זיו והראל ויזל. בפרויקט בולט נוסף בשדרות רוטשילד, מגדל מאייר, ניתן יהיה למצוא את אחד מבני המשפחה בכבודו ובעצמו, שיחזיק בפנטהאוז בגודל של כ700 מ"ר, בעלות של 60 מיליון ששקלים.

במגדלי יו, רכש המיליארדר בני שטינמץ פנטהאוז בשטח 780 מ"ר בעלות 30 מיליון כבר לפני חמש שנים. ואם אתם עדיין מחפשים, הפנטהאוז בקומות 30-31 בפרויקט בארי נהרדעא בתל אביב עדיין מוצע למכירה עבור 99 מיליון שקלים. מי שירכוש את הדירה במגדל המפואר יוכל להיות שכן של מנכ"לית בנק לאומי גליה מאור, בעל השליטה בפז ובבנק הבינלאומי צדיק בינו, ובגבי רוטר, מבעלי קסטרו.

למרות היוקרה - יש לא מעט מתווכים שטוענים שהפנטהאוזים הולכים ומאבדים מקסמם, בעיקר לאור האינפלציה במגדלי היוקרה בישראל, שמכילים דירות מפוארות בכל קומה. אך קשה גם לראות כיצד המובלעת הנדל"נית הזו תאבד מערכה בשנים הקרובות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת