פרסום ראשון: אסם מייקרת את מוצריה ב-5%

דגני הבוקר האורז וגם החטיפים עומדים להתייקר בקרוב מאוד. חברת אסם הודיעה שהיא מתכוונת להעלות את מחירי מוצריה בשיעור של כ-5% בתחילת חודש יולי. אחרי שטראוס, עלית ותנובה גם אסם מצטרפת למגמה. לצד התייקרות מוצרי המזון, אנחנו עדיין יכולים להתנחם בירידת מחירי הדלק ב-16 אגורות בתחילת החודש הבא

בקרוב: גם הביסלי מתייקר

חברת אסם מעלה את מחירי מוצריה. אחרי עלית, יוטבתה, תנובה, שטראוס ויונילוור שהעלו את מחיריהם בתחילת חודש מאי, גם אסם הודיעה שהיא נאלצת להעלות את חלק ממחירי מוצריה ב-5%.

מחירי דגני הבוקר, האורז, הקפה והחטיפים עומדים להתעדכן עם השינוי בימים הקרובים. ככל הנראה, מדובר בהעלאת מחירים חד פעמית לתקופה הקרובה, הנובעת ממגמת ההתייקרות במשק.

אתמול פורסם שמחירי הדלק צפויים לרדת ב-16 אגורות בתחילת חודש יוני, אך אין זה מעיד כלל על מגמת ירידה כללית במחירים. לא ברור אם הירידה במחירי הדלק תשפיע על מחירי המוצרים שהעלו חברות המזון והשירותים במשק, משום שהמהלך של אסם מצביע דווקא על מגמה הפוכה.

סל המזון הישראלי אמור להתייקר בשיעור של 10% עד 20%, ובכלל המוצרים בפיקוח יעלו בשיעור של 6.5%. אמנם הירידה במחירי הדלק היא חדשה טובה, אך ההתייקרות בסל המזון מאזנת את השמחה ולצערנו כולנו נצטרך לפתוח עוד את הארנקים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת