צמיד "באלאנס": באדיבות ישו הנוצרי

טרנד צמידי הפלא "פאוור באלאנס" לא פסח על ישראל, ורבים רכשו את הצמיד המבטיח "תחושת ביטחון, יציבות וחיזוק הגוף". אלא שלקוחה שרכשה את הצמיד הפופולרי ברשת סופר פארם גילתה לתדהמתה את הכיתוב "באמצעות ישו, המחזק אותי". הלקוחה פנתה לרשת אך לא קיבלה מענה. מסופר פארם נמסר: "היא מוזמנת להחליף את המוצר"

צמידי ה"פאוור באלאנס" הפכו בחודשים האחרונים לפופולריים מאד ברחבי העולם וגם כאן בישראל. על פי היצרן, מדובר ב"צמיד המשפר ביצועים מוטוריים, גורם לתחושת ביטחון, מגביר את יציבות וחוזק הגוף, מגביר את שיווי המשקל ומעצים את גמישות הגוף. הצמיד מעוצב, יפה ואופנתי, עשוי 100% סיליקון בעל שתי הולוגרמות".

ואולם, תושבת הקריות נדהמה לגלות כי על צמיד ה"באלאנס" שרכשה ברשת סופר-פארם מופיעים סמלים וכיתוב נוצרי. כשפנתה למנהל הסניף, נתקלה לדבריה ב"חומה בצורה", ולטענתה, גם כשפנתה לרשת עצמה לא קיבלה תשובות.

"אנשים התחילו לשאול אותי אם אני נוצריה"

הלקוחה לא שמה לב בתחילה שיש משהו שונה בצמיד. "שמתי את הצמיד, ולא שמתי לב לכיתוב", היא סיפרה לחדשות 2 באינטרנט, "פתאום אנשים שאלו אותי אם אני נוצרייה, ורק אז שמתי לב שעל הצמיד היה צלב וכיתוב שקשור לישו". על הצמיד מופיע הכיתוב "through christ who strengthens me" - או בתרגום לעברית: "באמצעות ישו, המחזק אותי".

"אין לי שום בעיה עם הנצרות", הסבירה הלקוחה המופתעת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, "אבל אני יהודיה! למה למכור מוצרים עם זיקה לנצרות ולא ליהדות?" היא שואלת. "מזלה של הרשת שאני קניתי את זה ולא מישהו דתי, כי אז היה ממש סקנדל".

מרשת סופר-פארם נמסר בתגובה: "הלקוחה מוזמנת לסור לסניף סופר פארם הקרוב למקום מגוריה ולהחליף את הצמיד באחר או לקבל תמורתו החזר כספי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הדיווח הראשון הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.