רשימת מלונות היוקרה של ישראל

לקראת הקיץ רובנו אולי מחפשים את הדילים השווים, אבל לאלו שמחפש סטנדרטים גבוהים במיוחד יש כמה מלונות בארץ שמספקים בדיוק את זה והמחיר כמובן בהתאם. במקום הראשון מלון "אלגרה" בעין כרם בו תשלמו 5,000 ש"ח לזוג לשישי ושבת. התפוסה במלונות היוקרה גבוהה ב-20% מהמלונות העממיים והם הראשונים להתמלא

סוף שבוע במלון בארץ במחיר של חופשה בחו"ל. חופשה במלונות היוקרה בישראל עולה אלפי שקלים לחופשה, אבל זה לא מרתיע את הישראלים. בהתאחדות המלונות מדווחים כי התפוסה במלונות היוקרה גבוהה ב-20% מהמלונות העממיים והם אף הראשונים שמתמלאים בהזמנות.

בתוך הנבחרת הנוצצת של מלונות היוקרה בישראל אפשר למצוא את מלון "אלגרה" בעין כרם שהשהות בו תעלה לכם 5,000 שקלים לזוג לשני לילות בשישי שבת. "אנחנו מצפים למאיון העליון", מספר גדי דלמן, מבעלי המלון. אחריו ברשימה נמצאים מלונות הספא בצפון ביניהם מלון "יערות הכרמל" שמגיע עם תג מחיר של 4,890 שקלים לזוג שני לילות, מלון "בית בגליל" בעלות של 4,600 שקלים ומלון "מצפה הימים" שדורש מחיר צנוע של 3,990 שקלים לזוג לסוף שבוע.

איה גרונדמן, מנהלת "יערות הכרמל" מסבירה את הסיבות לביקוש הגדול: "יש אנשים שמבינים שתוך 24 שעות הם יכולים להחזיר לעצמם את השפויות אז הם יחסכו את הכסף שלהם ויגיעו לכאן".

ומה באזור המרכז? במלון "קינג דיוויד" בירושלים תאלצו להיפרד מ-3,780 שקלים לזוג לשני לילות ובמלון "דן" בתל אביב תשלמו על חדר עם נוף לים מחיר דומה של 3,680 שקלים.

כשיפתח מלון "בראשית" במצפה רמון ממתין לו מקום גבוה ברשימה היוקרתית עם צפי למחיר של 4,640 שקלים לזוג לחופשה בסוף השבוע.

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק