בקרוב: קופונים גם בגוגל ופייסבוק

מלחמת העולמות בין ענקיות האינטרנט עולה מדרגה בעקבות טרנד הקופונים העולמי. פייסבוק וגוגל משיקות שירות קופונים חדש - בו זמנית. המשתמשים מרוויחים, האתרים מרוויחים והעסקים מרוויחים. אז איפה הקאץ'?

בקרוב: קופונים גם בגוגל ופייסבוק (חדשות 2)

"גרופר", "גרופון", "בא לי גם" ו"דיל היום" כבר לא לבד. ענקית החיפוש והאינטרנט גוגל משיקה בימים הקרובים שירות קופונים חדש בארצות הברית, וגם פייסבוק לא נשארת מאחור ומשיקה שירות דומה שיפעל דרך הרשת החברתית.

שירות ה-Google Offers שמוצע בימים אלו רק בארבע ערים בארצות הברית, ישלח למשתמשים באמצעות הדואר האלקטרוני שורה של הצעות למבצעים והנחות של מוצרים שונים הקרובים למקום מגוריהם. בעבר גוגל אף ניסתה לקנות את שירות הקופונים של חברת "גרופון" העולמית בסכום של 6 מיליארד דולר, אך לבסוף העסקה נדחתה. כעת מוערך שוויה של "גרופון" בלא פחות מ-25 מיליארד דולר.

עושים לייק לקופונים

זירת הקופונים תהפוך השבוע להיות צפופה עוד יותר, מכיוון שפייסבוק, צפויה גם היא להשיק השבוע גרסת ניסוי של השירות החדש שלהם Facebook Deals. כמו בכל שירות קופונים, יוכלו גולשי הרשת החברתית לקבל התראות על הנחות ומבצעים הקרובים הסמוכים למקום בו הם נמצאים. מה שיבדיל את פייסבוק משאר מתחרותיה, הוא השילוב עם השירות מבוסס המיקום places שיעזור לגולשים לממש את ההנחות במקומות השונים.

אז אם עוד לא נרשמתם לאחד מעשרות שירותי הקופונים בישראל או בעולם, אולי כדאי לכם לחכות ולהירשם לשירות החדש של פייסבוק או של גוגל.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק