איך מתכוננים לסדר בדקה ה-90?

ההכנות לליל הסדר מחר בערב - בשיאן. אם לא הספקתם לעשות את כל הקניות לארוחה או שחסרים לכם רהיטים לשולחן החג, בדקנו עבורכם אילו שירותים אפשר להספיק לקבל עד לרגע האחרון וכמה הם יעלו לכם

ישראלים נוטים לדחות דברים לרגע האחרון. למרות שמשפחות רבות ערכו את מירב הסידורים לחג הפסח, עדיין נרשם לחץ ביום שלפני חג הפסח ברשתות השיווק ואצל בעלי שירותים שונים.

לא קל לצלוח בשלום סידורים של הרגע האחרון , מקניות לארוחת החג דרך ניקיונות הבית ועד טיפול קוסמטי מהיר כדי להרשים את החותנת. קבלו את המדריך המלא לסידורי החג בדקה ה-90.

איפה נוכל למצוא את השירותים הללו ברגע האחרון וכמה זה יעלה לנו?

ברשתות השיווק השונות אומרים כי סל הקניות ברגע האחרון עומד על כ-500 שקלים בממוצע למשפחה וכי התורים נוטים להיות ארוכים במיוחד, ביממה האחרונה נרשמה תנועה של פי חמישה מהרגיל.

"כל הלקוחות שמארחים בליל הסדר, כבר עשו את הקניות בימים רביעי וחמישי בשבוע שעבר", אומר רמי לוי מבעלי "שיווק השקמה", ומוסיף: "עכשיו, הרבה מהם נתקעו בלי כמה מוצרים בסיסיים, הם עושים השלמות ברגע האחרון וזה מה שאנחנו רואים בשטח".

מעוניינים לקנות אוכל מוכן?

גפילטע פיש - אם אין זמן אפשר לקנות מוכן (חדשות 2)
למי מבינינו שמעדיף לקנות ארוחות חג מוכנות ולא לטחון קרפיונים לגפילטע פיש, המעדניות ושירותי ההסעדה השונים מספקים ארוחות קפואות ועובדים עד מחר בשעות הצהריים. המחיר נע בין 16 ל-20 שקלים למנות הראשונות, ובין 40 ל-50 שקלים למנה עיקרית לאדם.

כמות האורחים עולה על המצופה?

חברות השכרת ציוד לאירועים מציעות גם מחר השכרת כלי הגשה ורהיטים בעלות של מינימום הזמנה של 300 שקלים.

לא הספקתם לסיים עם הנקיונות?

אם עדיין נותרו בביתכם פינות שלא עברו פוליש, ניתן להזמין שירותי ניקיונות של הרגע האחרון במחיר של 60 שקלים לשעה בממוצע.

ומה עם שיפור ההופעה החיצונית?

רשתות הבגדים והקוסמטיקה יהיו פתוחות מחר עד שעות הצהריים, ובמרבית המספרות בארץ מציעים טיפול זריז הכולל צביעת שיער בעשר דקות בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק