דחייה נוספת בהפלגת ה"מג'יק 1": "הונו אותנו, את הכסף לקחו צ'יק צ'ק"

אחרי שהנוסעים קיבלו בקללות ובדחיפות את התקלה הטכנית שמנעה בשבוע שעבר את ההפלגה לקפריסין ולמרות ההבטחות שהכל יתוקן, נדחתה שוב יציאת ספינת התענוגות לדרכה. המועד החדש: במקום מחר - בשישי בצהריים. הנוסעים סקפטיים

נוסעי ה"מג'יק 1" קיבלו בזעם את התקלה הטכנית בספינה שעיכבה את הפלגתה, והורדו מהסיפון אחרי שבמקום שרשרת דחיפות, קללות וצעקות. לרוע מזלם, אותה בעיה טרם תוקנה והספינה לא תצא גם מחר - אבל בשונה מהפעם הקודמת, ייאלצו הנוסעים לפרוק את זעמם בבית.

לפי שעה, נדחתה יציאת ה"מג'יק 1" ליום שישי הקרוב בצהריים. אם הכל יהיה תקין עד אז, תהיה זו ההפלגה הראשונה של הספינה לעונה זו. התכנית כוללת שלושה ימים בקפריסין עם הופעה של להקת סינרגיה והתקווה 6.

עידן אבישר, חייל שקיווה לצאת לחופשה המיוחלת, התאכזב בפעם השנייה השבוע. "ביום חמישי שעבר עלינו לשם, חיכינו, וחילקו לנו דף הסברים על הבעיה הטכנית ועל הפיצוי. הבטיחו לנו לתקן את עגמת הנפש ולקבל 50 אירו, או לחלופין את הכסף שלנו בחזרה".

אלא שאז, לדבריו, ניסו בחברה להקשות ולעכב את התהליך: "דיברנו איתם ביום ראשון וביקשנו את הכסף בחזרה - אבל למרות כל ההבטחות שלהם, התברר שזה סיפור לא פשוט. העבירו אותנו מנציג אחד לשני, ותוך כדי שכנעו אותנו לקחת הפלגה אחרת. הסכמנו ושאלנו אם היא תצא בזמן, והם אמרו שכמובן ושאין אף בעיה".

אלא שהערב הוא התבשר שוב על שינוי בתכנית. "התקשרה אלינו נציגה שאמרה שההפלגה נדחתה ופשוט יתנו לנו פיצוי של 50 אירו. זה בעצם לא נותן לנו כלום. אני חייל ולקח לי זמן להוציא אישור יציאה לחו"ל. אמרתי לה שזה לא מקובל עליי והיא הבטיחה לשדרג את החדר. אבל הכסף כבר אצלם, כי הם חייבו אותנו צ'יק צ'ק על 317 דולרים לאדם", הוא הסביר.

עידן לא רק כועס ומאוכזב, אלא ספקטי באשר לאפשרות שההפלגה כלל תצא לדרך: "היה להם שבוע שלם לתקן אבל הם לא מעדכנים אותנו במה שקורה. בגלל שהבטיחו לנו את כל הדברים האלה, הסכמנו לקחת כל כך מהר את ההפלגה הבאה. הם המשיכו למכור כרטיסים, ובגדול הם הונו אותנו. היה להם חשוב יותר לקחת את הכסף מאשר לתת לנו מענה".

אלימות על הסיפון

בדחייה הקודמת של ההפלגה איבדו הנוסעים שהיו על הסיפון את שלוותם. בהתחלה הם עוד התלוננו וביקשו לקבל תשובות. "למה אף אחד לא מדבר איתנו? למה אף אחד לא אומר משהו", זעמו. אך במהרה הפך שיט התענוגות לסיוט של ממש, והתלונות התחלפו במעשים.

"היו כמה שלקחו את העניין הזה מעבר לכל פרופורציה", סיפר מוטי פשכצקי, כתב ערוץ הספורט שהשתתף בשיט ותיאר את הסיטואציה הלא נעימה: "היו צעקות, דחיפות וקללות".

הנוסעים סירבו לקבל את הדין, כשחלק מהם דרש לקבל מיד את הכסף ואת מוצרי הדיוטי פרי - למרות שלא יצא כלל מהארץ. הטונים עלו והצוות התקשה להשתלט על הקהל המשולהב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק