צפו: שיט התענוגות במג'יק 1 הפך לסיוט

עונת ההפלגות של המג'יק 1 תוכננה להיפתח ביום חמישי בהפלגה חגיגית לקפריסין, אלא שתקלה שהתגלתה באוניה הביאה לביטול השיט. מאות נוסעים זועמים הורדו מהסיפון כשהם דורשים לקבל את כספם בחזרה, בצעקות, דחיפות וקללות. כך נראה השיט בספינת הפאר שהפך למהומה

היום הזה התחיל דווקא בצורה רגועה. ההפלגה הראשונה העונה של חברת ה"מג'יק 1", שכללה שלושה ימים לקפריסין עם הופעה של אייל גולן, הייתה אמורה לצאת לדרך בצורה חגיגית. אבל כשהשעה הייתה כבר 15:00 והאונייה לא יצאה מהנמל - הבינו הנוסעים שמשהו אינו כשורה.

באותו הרגע הם התחילו לאבד את שלוותם. בהתחלה הם עוד התלוננו וביקשו לקבל תשובות. "למה אף אחד לא מדבר איתנו? למה אף אחד לא אומר משהו", זעמו. אך במהרה הפך שיט התענוגות לסיוט של ממש, והתלונות התחלפו במעשים.

"היו כמה שלקחו את העניין הזה מעבר לכל פרופורציה", סיפר מוטי פשכצקי, כתב ערוץ הספורט שהשתתף בשיט ותיאר את הסיטואציה הלא נעימה: "היו צעקות, דחיפות וקללות".

הנוסעים סירבו לקבל את הדין, כשחלק מהם דרש לקבל מיד את הכסף ואת מוצרי הדיוטי פרי - למרות שלא יצא כלל מהארץ. הטונים עלו והצוות התקשה להשתלט על הקהל המשולהב.

מה"מג'יק 1" נמסר בתגובה: "בעקבות תקלה טכנית, נאלצנו לבטל את הפלגת הבכורה שתוכננה לקפריסין. צוות האונייה פעל כל העת להנעמת זמנם של הנוסעים בזמן ההמתנה. כשהבנו שלא נספק לתקן את התקלה בזמן הקצוב הודענו לכל הנוסעים על קבלת פיצוי. צוות האונייה פועל במרץ לתיקון התקלה ומתנצל על אי הנוחות שנגרם ללקוחותיו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק