מאזדה: התקלה ברכבים - בגלל עכביש

ענקית הרכב היפנית קראה ל-65 אלף מלקוחותיה להגיע עם רכביהם לבדיקה וניקוי מיוחד, בגלל זן של עכביש שמצא נחלה בפתחי האוורור של מערכת הדלק בדגם המאזדה 6. דובר מאזדה: "החברה לא הצליחה לאתר את הסיבה מדוע העכביש העדיף את רכבי המאזדה על פני כלי רכב אחרים"

עשרות אלפי רכבי מאזדה נקראו למוסך (חדשות 2)

כוח העכביש: חברת הרכב מאזדה נאלצה לקרוא השבוע לאלפי לקוחותיה בארצות הברית להגיע למוסכים בגלל עכביש שטווה קורים במערכת הדלק של כלי הרכב המשפחתי הפופולארי של החברה. בחברה הבחינו בתופעה לאחר שב-20 כלי רכב מדגם מאזדה 6 אותרו סתימות של רשת עכביש. כך פורסם הבוקר ב"מעריב".

יצרנית הרכב היפנית קראה ל-65 אלף מלקוחותיה להגיע עם רכביהם לבדיקה וניקוי מיוחד בשל זן של עכביש הקרוי "עכביש השק הצהוב", שמצא נחלה בפתחי האוורור של מערכת הדלק. הרשת שיוצר העכביש דביקה מאוד ועלולה ליצור לחץ במיכל הדלק ובעקבות כך לסדקים במיכל שעלולים להוביל בסופו של דבר, להצתה של אש בעת נסיעה. בינתיים איש לא נפגע וב-20 הרכבים בהם התגלו הסתימות לא נמצאו סדקים במיכל הדלק.

חברת מאזדה החליטו שלא לקחת סיכון והורתה ללקוחותיה להגיע לסוחרי הרכב ולהעביר את כלי הרכב טיפול ניקוי מיוחד. דובר מאזדה, ג'רמי ברנס, אמר כי החברה לא הצליחה לאתר את הסיבה לכך שהעכביש העדיף את רכבי המאזדה על פני כלי רכב אחרים. חוקרי חרקים אמריקנים מציינים כי עכבישים מזן זה מחפשים מקומות מבודדים ולכן הגיעו לפתח האוורור של מערכת הדלק.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק