מנותקים: תקלה ב-HOT באזור תל אביב

שוב תקלה בחברת HOT: מנויי החברה באזור תל אביב גילו הערב כי הם אינם יכולים לדבר בטלפון הביתי או לקלוט את ערוצי התוכן בטלוויזיה עקב תקלה בשירותי החברה, שמקורה לא ברור. מ-HOT נמסר כי הם פועלים על מנת לאתר את התקלה ולתקנה. תושבת ת"א לחדשות 2: "רק התחיל הגשם ושוב יש תקלה ב-HOT, נמאס כבר"

תקלה ב-HOT. שוב (חדשות 2)

שוב לא מחוברים: שירותי חברת "HOT" באזורים רבים בתל אביב והמרכז אינם פועלים בשעות האחרונות עקב תקלה. מהחברה נמסר כי "טכנאים של החברה פועלים על מנת לתקן את התקלה".

רבים מלקוחות החברה באזור המרכז, שניסו להשתמש אחר הצהריים בטלפון הקווי שלהם או בממיר הדיגיטלי, הופתעו לגלות שאלו אינם פועלים. תקלה באחת המערכות באזור גוש דן גרמה לשיבושים בקליטת ערוצי התוכן של החברה והתקשורת בטלפון הביתי. עסקים רבים נתקלו אף הם בתקלה.

במערכת חדשות 2 התקבלו פניות רבות מלקוחות זועמים על התקלה. "איך זה יכול להיות שכל כמה שבועות המערכת של HOT קורסת לגמרי?", שאלה בכעס מיכל, לקוחה של החברה המתגוררת באזור דרום ת"א. "רק התחיל הגשם ושוב יש תקלה, נמאס כבר". עסקים רבים נפגעו אף הם. "אנחנו כבר 4 שעות מנותקים ללא אינטרנט, זה פשוט לא יייאמן", אמר מנכ"ל של חברת היי-טק במרכז לחדשות 2 באינטרנט.

מהוט נמסר בתגובה כי: "סיב שבו משתמשת החברה נקרע באזור תל אביב, כתוצאה מעבודת קבלן חיצוני שביצע במקום עבודות (שאינן קשורות בשרותי HOT). אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית. טכנאי החברה נמצאים במקום ופועלים נמרצות לתקן את התקלה בהקדם".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק