הטיסות מוזלות: ניו יורק ב-666 ד'

ככל שהטמפרטורות יורדות כך יורדים גם מחירי הטיסות לחו"ל. חברות התעופה מציעות בחודשי החורף כרטיסי טיסה במחירים זולים במיוחד. אם תרצו תוכלו לרכוש כרטיס חד כיווני לאירופה ב-99 דולר, או טיסה לניו יורק ב-666 דולר בלבד

רוצים לטוס ובזול? זה הזמן. אחרי הדיווחים על כל ההתייקרויות שצפויות בשבועות הקרובים בכל התחומים, לפחות יהיה זול יותר לברוח מכאן - בחודשי החורף בהם הביקוש לטיסות יורד, צונחים גם המחירים. בתקופה הנוכחית תוכלו לרכוש כרטיסי טיסה נמוכים ב-20%-40% מאשר בעונות השיא, ולטוס לניו יורק בלא יותר מ-666 דולר.

בחברות התעופה עושים הכל כדי לגרום לנו להמשיך ולרכוש כרטיסי טיסה גם בחודשים הקרים. התוצאה היא הוזלה משמעותית במחירים, שמציעה מבצעים אטרקטיביים ללקוחות.

לדוגמא, חברת ארקיע, הרחיבה באופן משמעותי את שירות האקספרס שלה, המציע טיסות במחיר של 99 דולר לכיוון אחד לפריז ולאמסטרדם. מחיר הכרטיס לא כולל תוספת על שליחת מזוודה או על מזון ושתייה במהלך הטיסה וניתן לרכוש אותו בתעריף מוזל מראש או בתעריף יקר יותר בזמן אמת על המטוס או בזמן הבידוק לטיסה.

גם חברות התעופה הזרות מציעות מבצעים שונים, בעיקר לנוסעים לארצות הברית. בין היתר, מציעה חברת Swiss טיסה דו-כיוונית לניו-יורק עם עצירה בשוויץ, תמורת 666 דולר בלבד. בנוסף ניתן למצוא תמורת 690 דולר, טיסה לניו-יורק דרך קייב.

גם יתר חברות התעופה האירופיות הורידו את מחיריהן לארצות הברית לתקופת החורף כשהמובילות בזירה זו הן KLM ואייר פראנס, אשר החלו להציע כרטיסים לבוסטון דרך אירופה החל מ-800 דולר לטיסותיהן או 900 דולר לוושינגטון ולערים אחרות בצפון אמריקה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק