"הנוף הפסטורלי" מחלון חדר המלון: במקום ים - אתר בנייה

אל תאמינו לכל מה שמראים לכם: גולש זועם שהגיע למלון שהזמין לאחר שראה תמונות אטרקטיביות ברשת, החליט לצאת ולהוכיח עד כמה מרמים אותנו באתרי ההזמנות באינטרנט. הוא יצא לבחון כמה בתי מלון שמתפארים ב"נוף הפסטורלי" הנשקף מהם, והוכיח כי בחלק מהמקרים פשוט מדובר בתרמית. אז...שלא יעבדו עליכם

מי מאיתנו לא הזמין חופשה דרך האינטרנט? ומי מאיתנו לא התאכזב ודאי לגלות כי כשהגיע למלון "הנוצץ" שהופיע באתר - גילה למעשה תמונה אחרת לחלוטין. גולש אחד ברשת החליט לעשות מעשה, לאחר שחווה מקרה אחד כזה.

הגולש הגיע להתארח במלון "האייט" ליד הקפיטול בוושינגטון, לאחר שראה שהאתר בו כל כך רצה לבקר, נמצא ממש מעבר לפינת הרחוב בו נמצא המלון. ואולם, עם הגיעו התברר לו כי הקפיטול למעשה נמצא רחוק משמעותית מהמלון, ובעריכת תמונה "קירבו" את המבנה למלון על מנת שייראה אטרקטיבי.

מעבר לפינה: אתר בנייה

בעקבות כך, החליט הגולש לחקור גם מקרים נוספים. במלון "ארבע עונות" במיאמי פרסמו את התמונה הפסטורלית הנשקפת מחלון החדר: ים ובניינים רחוקים. ואולם, בפועל הנוף הנגלה מחלון החדר היה כמו של אכסנייה דלוחה: שטיח ירוק, וילונות מלוכלכים ומגדלי העיר - דווקא נראים היטב בחלון החדר.

במלון בהוואי הקפידו להראות את החוף המוזהב, את הים, העצים והשקט - אך בפועל רואים היטב אתר בנייה של מלון "דיסני" ממש מעבר למלון המדובר. לא רק שאין פסטורליה - הרי שאחרי שבניית המלון של "דיסני" תושלם השקט ייגמר.

תופעות דומות נבחנו במלונות "טאון האוס" במיאמי, וגם ברפובליקה הדומיניקנית, שם צולמו תמונות של חוף הים שקט ושליו, אך בפועל המקום היה מלא בכיסאות.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק