קניות יקרות: רשימת המוצרים שמתייקרים ב-1 בינואר

הכינו את הארנקים: החל ב-1 בינואר עומדים להתייקר מאות מוצרים ברשתות השיווק. תכנית חיסכון מביאה הערב לראשונה את הרשימה המלאה של המוצרים שיתייקרו: מקפה ודגני בוקר ועד פסטות ומשקאות קלים

ב-1 בינואר סל הקניות שלנו עומד להתייקר בעשרות עד מאות שקלים. לידי "תכנית חיסכון" הגיעו המחירונים החדשים והמלאים של מאות מוצרים פופולאריים של החברות הגדולות במשק. מחירונים אלה, מבקשים לייקר את המחיר הקמעונאי ובעקבות כך את המחיר לצרכן בממוצע בין 3% ל-20%.

מחר בשידור חי: יום הדין של הנשיא לשעבר קצב

הנה כמה דוגמאות להתייקרות הצפויות כבר בימים הקרובים: חברת "אסם" מתכננת להעלות את המחיר הקמעונאי של התבשילים למשל פתיתים, מג'דרה או פירה ב-9% ואת מחיר הפסטה והמנות החמות ב-5% ויותר. גם מחיר אבקות המרק והרטבים יעלה 4%-7% יותר.

כמו כן מחיר חטיפי הקרקר, הפריכיות וטוסטים - יעלה בשיעור של 5% ל-14%. מחיר החומוס והטחינה גם הוא יעלה ב-5%-8% וכך גם מחיר הנקניקים. שותים שתייה חמה? גם הקפה של הבוקר יעלה יותר. המחיר לצרכן של קפה נמס עלית 500 גרם, עומד לעלות ב-5.5%. קפה טורקי 100 גרם יעלה מעתה 10.56 שקלים - התייקרות של 9%.

גם מיצים יעלו יותר

ואם אתם אוהבים דברים מתוקים עם הקפה והתה, תדעו שגם הם יהיו מעתה הרבה יותר יקרים. "בליימן שליסל" יעלו את המחיר הקמעונאי של מרבית המוצרים ובהם וופלים, עוגיות, חטיפי שוקולד ופיצוחים בשיעורים של אפילו עד 10%.

גם במדפי השתייה הקלה ניכרות עליות המחירים: בחברה המרכזית למשקאות יעלו את מחירי המשקאות המוגזים בשיעורים של עד 6.6%. מיצים סחוטים של פריגת עד 12%. ואם זה לא מספיק גם המחיר של דגני בוקר רבים יעלה בשיעורים של 4% - 10% בממוצע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק