פלאפון מעלה מחירים ב-10% עד 30%

כמעט בכל שבוע מדווח על צעד נוסף במלחמה בחברות הסלולר. אבל נראה שכל הצעדים שעשה שר התקשורת לא השאירו הרבה רושם משום שבשבוע הבא, במקום שנשמח על ההורדה בדמי הקישוריות, הודיעה פלאפון ללקוחות כי המחירים יתייקרו ב-10% עד 30%

אם אתם לקוחות של חברת פלאפון, כנראה שלא תשמחו לראות את חשבון הטלפון הראשון שתקבלו ב-2011. החברה הודיעה ללקוחותיה כי החל מה-1 לינואר הקרוב, יתייקרו התעריפים בכ-10% עד 30%.

אחרי העלייה במחירי הדלק והמים, גם מחירי השימוש בטלפון הסלולרי יעלו. חברות הסלולר רוצות לפצות את עצמן על הירידה הצפויה במחיר דמי הקישוריות ולכן, לקראת הירידה בעלותם של אלה, מעלה חברת פלאפון את תעריפי השיחות והמסרונים.

השאלה המתבקשת היא מתי יודיעו שאר החברות על עלייה במחירים, אולם מסתבר שפרטנר וסלקום כבר העלו את המחירים לפני חודש, אך לא באחוזים גבוהים כמו העלייה הצפויה בפלאפון. בכל זאת, שר התקשורת עשה צעד נוסף למאבק בחברות הסלולר, בכך שאישר את כניסתן של ספקיות אחרות, שאמורות להוות תחרות ולגרום להורדת מחירים.

בנוסף, בחוק ההסדרים שיעבור בקרוב, יבוטלו קנסות היציאה, עובדה שתקל על המעבר בין החברות ותוסיף לחץ על החברות להיות אטרקטיביות יותר כלפי הלקוחות שלהן. בשנה הקרובה צפויות להיכנס מספר ספקיות סלולר חדשות, אשר בתקווה, יציעו מחירים אטרקטיביים יותר לצרכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק