הגשם הגיע - ואיתו הזינוק במכירות הבגדים

הסופה שמשתוללת בחוץ עושה דווקא טוב לעסקים, או לפחות לחלקם. כמה ימים של דיווחים על הגשמים והרוחות שבדרך, הקפיצו את מכירות בגדי החורף בעשרות עד מאות אחוזים. יצאנו לרשתות האופנה לראות בדיוק מה קונים הישראלים

ברשתות האופנה כמעט והרימו ידיים: בחודש נובמבר לא היו קונים, היה חם בחוץ ובחנויות המשיכו למכור סחורות שנשארו מהקיץ. המוכרים בחנויות הבדים הביטו בכל יום בלוח השנה וראו את חודש נובמבר חולף ללא גשמים מבלי שמישהו בכלל חושב על מעיל פרווה ומגפיים, אלא שאז הגיעה הסופה הגדולה - ואיתה גם הקונים.

"התחיל החורף וזה בדיוק הזמן לצאת לקנות מעילים, מגפיים, ג'ינסים צמודים. כל מה שנכון עכשיו, לא?", מסבירה אביבית ולדמן, שיצאה לרכוש מלתחה חורפי חדשה.

ברשתות האופנה מדווחים היום על עליה של עשרות ואפילו מאות אחוזים במכירות בימים האחרונים, שנובעות משילוב של התחזית החורפית עם מבצעי סוף העונה. אבל החגיגה הזאת נעצרה היום, כשהגשם והרוחות החזקות גברו על חדוות הקניות. הגשמים העזים גרמו לקונים להישאר בבית. אלו שכן הגיעו - קנו בעיקר מעילים.

המערכת החורפית צפויה לעזוב אותנו כבר בימים הקרובים ואיתה הכפפות והצעיפים שיהפכו לזיכרון רחוק. למרות זאת, חלק מבעלי הרשתות לא מאבדים תקווה ובונים על הסיבוב הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק