הקידומת החדשה בשוק הסלולר: 055

מהפכת הסלולר שאושרה לפני כשבועיים יוצאת לדרך וכעת יש לה גם קידומת: בהגרלה שנערכה הבוקר, הוחלט כי מפעילי הסלולר הווירטואלי החדשים שייכנסו לשוק החל מינואר הקרוב, ישתמשו בקידמות 055. צפו בדברי מנכ"ל משרד התקשורת

קידומת נוספת מצטרפת לרשימת קידומות הסלולר שהיו קיימות עד היום בישראל: החל מינואר הקרוב יחלו לפעול בישראל מפעילי סלולר וירטואלים חדשים שישתמשו בקידמות 055. מנכ"ל משרד התקשורת עו"ד עדן בר טל ערך את בהגרלת קידומות הסלולר שיינתנו למפעילים החדשים שנכנסים לשוק הסלולר, אותה העברנו בשידור חי בערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט.

בחודש שעבר קיבלו הזכייניות את הקידומת האחידה 055, היום, בהגרלה הוקצו לשש זכייניות שתי הספרות העוקבות, שיבדילו אותן זו מזו. לאחר הכרזה, הסביר בר טל כי משרד התקשורת יניח למפעילים להתקשר באופן עצמאי עם חברות הסלולר הקיימות על מנת להשתמש בתשתיותיהן, אולם במקרה שהדבר לא יצלח - אנשיו יתערבו כדי לקדם את התהליך.

"החלטנו על תנאי מוקדם להתערבות שר התקשורת בנושא תנאי ההתקשרות בין המפעיל החדש לבעלי התשתיות הקיימות", הסביר מנכ"ל המשרד. "מרגע שנקבל הודעה ממפעיל חדש על כישלון משא ומתן של חצי שנה מסיבות שאינן הגיוניות, שר התקשורת יתערב ויקבע את הכללים להתקשרות".

אחד המפעילים החדשים שנכנסים לשוק הסלולר הוא איש העסקים ובעל רשת המזון רמי לוי, שנכח גם הוא בהגרלה. "אני מפרגן לשר על האומץ שהוא אזר כדי להוביל את המהלך ואני מקווה שבסופו של דבר המהלך יצא לפועל והציבור יוכל ליהנות ממנו", אמר לוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק