עובד סלקום: חבלה פנימית גרמה לתקלה

האם תסכול של עובדים בשל חשש מגל פיטורים ענק בסלקום הוא שגרם לתקלה שהשביתה מיליוני לקוחות? "הם מתוסכלים וחסרי מוטיבציה כבר תקופה ארוכה", רמז אחד העובדים. סלקום בתגובה: "מדובר בספקולציה חסרת בסיס"

בחברת סלקום ממשיכים לבדוק את הנסיבות שהובילו לתקלת הענק שהשביתה יותר מ-3 מיליון מנויים, אך מתלונות שהגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט עולה חשד כי המקור לבעיה הוא בחבלה מכוונת על רקע כוונת ההנהלה לפטר עובדים.

לדברי אחד מעובדי סלקום, מתכננת ענקית הסלולר לסגור את כל המעבדות האזוריות בערים הגדולות. "מדובר בגל פיטורים ענק של מאות עובדים, בהם טכנאים, נציגי תפעול, אנשי מחסן, מנהלים ועוד", התריע.

עוד ציין העובד כי סלקום גיבשה הסכם עם משוחררים טריים ממערך חיל האוויר באזור נתניה, לפיו תגייס "דם צעיר" בתנאי שכר נמוכים משמעותית מהעובדים הוותיקים.

"הרבה מעובדי המערך הטכני הינם אנשים בוגרים, נשואים עם ילדים", ציין והצביע על מניע אפשרי לחבלה: "כבר תקופה ארוכה הם ממורמרים וחסרי מוטיביציה".

סלקום: ספוקולציות חסרות בסיס

עוד הוסיף כי בחודש האחרון נתקלו העובדים בסנקציות חדשות והרעת תנאים מצד החברה. מצמצום וסיום התקשרויות עם מסעדות רבות שבהסדר לעובדי החברה, דרך ביטול ההטבה שנתית לעובדים מטעם החברה, ועד לשינוי הסדר תשלום הנסיעות שהיה נהוג עד כה.

עובדים אחרים סיפרו כי הם כלל לא התפלאו מהתקלה וציינו כי הם מעריכים שהבעיות יימשכו בתקופה הקרובה, זאת על רקע אי שביעות הרצון מתנאי ההעסקה.

בחברת סלקום דחו בתוקף את הפרסום. "מדובר בספוקלציה חסרת בסיס", אמרו בתגובה. "אין קשר בין העובדים הטכניים שמטפלים בתיקון מכשירים לבין העובדים במערכות הליבה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק