איפה עדיין אפשר לקנות בית על הים?

בית מול הים הוא אחד הנכסים המבוקשים ביותר בשוק הנדל"ן. האם מדובר בחלום שאינו בר השגה? יצאנו לסיור בקו החוף ומצאנו נכסים בפחות משני מיליון שקלים, ולפעמים גם בפחות ממיליון

כמה הייתם מוכנים לשלם כדי לקום בבוקר בכל בוקר ולראות רק כחול? אין הרבה דירות כאלה למכירה בארץ שנמצאות בקו ראשון לחוף, בלי בתים שמסתירים או יסתירו בעתיד. יצאנו לסיור לאורך קו החוף של ישראל ומצאנו מספר דירות במחיר של פחות משני מיליון שקלים ולעתים גם בפחות ממיליון.

דירה שנמצאת מול החוף הבתולי בקריית ים לדוגמה תעלה לכם 890,000 שקלים, בחוף בת גלים בחיפה מצאנו דירת ארבעה חדרים עם נוף מרהיב לים. אך ככל שמדרימים - המחיר הולך ומתייקר. שדרות ניצה, הוא המקום היקר ביותר בנתניה, שרוב הדירות בו שייכות לתושבי חוץ. ההבדל בין דירה שפונה לים לכזו שצופה מזרחה מגיע לחצי מיליון שקלים.

אחד המקומות עם הפוטנציאל הגדול ביותר הוא החוף של בת ים, שנמצאת מרחק זעום מתל אביב ומציעה מחירים שרחוקים מאוד ממה שקורה בעיר ללא הפסקה. כך לדוגמה מצאנו דירות ארבעה חדרים בפחות משני מליון שקלים, שנמצאות במרחק נסיעה של דקות מהעיר הגדולה.

אבל לפני שאתם נשבים בחלום הכחול, זכרו שיש גם חסרונות למגורים ליד הים. אם אתם רואים טלוויזיה תצטרכו להגביר את הווליום בגלל רעש הים, ויש גם עלויות גבוהות של שיפוץ מדי כמה שנים בגלל הלחות המוגברת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק