מבצע בצפון: קנו מוצרי חשמל - קבלו כבש במתנה

לקראת חג הקורבן המוסלמי יצאה אחת מרשתות מוצרי החשמל בטבריה במבצע שנוי במחלוקת: קנו מוצרי חשמל וקבלו כבש במתנה. עד שעות הערב הופסק המבצע בעקבות צו וטרינרי, לאחר שהכבשים לא קיבלו מזון ונלקחו מהמקום על ידי הרוכשים בתא המטען של המכונית. כך זה נראה

קנו LCD - קחו כבש שלם? חנות חשמל בטבריה החליטה למשוך קונים מהמגזר הערבי, והציעה כבש חי לכל מי שקונה מוצרי חשמל בסכום העולה על 7,890 שקלים. המבצע יוצא הדופן, שהוצע במיוחד לכבוד חג הקורבן המוסלמי, הופסק בעקבות צו וטרינרי ויחידת הפיקוח העירונית לקחה את הכבשים מהמקום.

אייל בן אליעזר, מבעלי רשת החשמל, הסביר לחדשות 2 על המבצע השנוי במחלוקת. "כל כבש כזה שווה בסביבות 2,500 שקלים. אנחנו שוחטים את המחירים", סיכם בגיחוך.

אלא שמה שהתרחש מחוץ לחנות לא היה מצחיק כלל. הבעלים רצו למכור כמה שיותר מוצרים אך איש לא חשב על הובלה מתאימה לבעלי חיים. בחנייה מול החנות, לעיני מאות אנשים, הזוכים בכבשים בעטו בהן, קשרו אותן והכניסו אותן לתא המטען של המכונית הפרטית.

בדיר המאולתר שבנו לעשרות הכבשים נזכרו לתת להן מים רק כעבור שעתיים, ועל אוכל כנראה שכלל לא היה על מה לדבר. ד"ר פלורינה פלג, וטרינרית בעיריית טבריה הסבירה כי "מטעם שמירת בריאות הציבור הופסקה הפעילות בחנות". בעקבות המבצע גם נקנסה הרשת.

עם זאת, חלק מהקונים דווקא היו מרוצים מהרכישה. "לקחתי פריג'ידר במחיר טוב, והרווחתי כבש", אמר סייד עפיף, אחד הרוכשים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק