"פקק" ההודעות בפלאפון השתחרר

לקוחות פלאפון מדווחים כי בשעות אחר הצהריים החלו לקבל מבול של הודעות שנשלחו מוקדם יותר היום. קודם לכן דיווחנו כי רשת שליחת הודעות הטקסט של החברה קרסה. מהחברה נמסר כי מדובר בשיבושים נקודתיים

לא ניתן לשלוח הודעות טקסט (חדשות 2)

חדשות טובות ללקוחות פלאפון - תקלת שליחת ההודעות ככל הנראה תוקנה. בשעות אחר הצהריים דיווחו לקוחות של החברה ושל החברות האחרות כי התקבל "מבול" של הודעות SMS עם איחולי שנה טובה, שלא הצליחו להישלח מהבוקר.

מבדיקת חדשות 2 באינטרנט עולה כי בשעות אלה אין בעיה בשליחת הודעות ולא התקבלה הודעה על תקלה טכנית.

מוקדם יותר דיווחנו כי במהלך הבוקר נפל שירות שליחת הודעות ה-SMS של החברה. לקוחות רבים של החברה דיווחו כי בזמן שניסו לשלוח הודעות טקסט לחבריהם, נתקלו בתקלה טכנית ולא הצליחו לשלוח אותן ליעד המבוקש.

למרות הקושי שהתגלה בשליחת הודעות, לקוחות החברה הצליחו לקבל הודעות טקסט מטלפונים ניידים של חברות אחרות. מחברת פלאפון נמסר בתגובה: "עקב ריבוי הודעות חג שנשלחות היום, יתכנו שיבושים נקודתיים במשלוח הודעות. פלאפון עושה את מרב המאמצים על מנת לאפשר לעם ישראל להמשיך ולשלוח במהרה ברכות שנה טובה".

חברות הסלולר נערכות לפני החג

על פי התחזיות של רשת סלקום, לקוחותיה צפויים לשלוח במהלך החג לא פחות מ-55 מיליון הודעות טקסט במהלך החג. להערכת החברה, מדובר בגידול של 20% לעומת ראש השנה בשנה שעברה. מהחברה נמסר כי סלקום לא תגבה עלות מלקוחותיה עבור הודעות שזוהו במערכת כהודעות שלא נמסרו.

מרשת אורנג' נמסר כי תנועת שליחת הודעות הטקסט ממכשיריה בראש השנה, הוא בעשרות אחוזים גבוה יותר מבדרך-כלל. "נערכנו מראש לקיבולת גדולה מאוד של העברת נתונים", נמסר מדוברות החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק